Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem merek mások elott enni?

Nem merek mások elott enni?

Figyelt kérdés

Hat az a helyzet hogy nem merek enni sehol kiveve otthon. Felek hogy azt fogjak rolam gondolni hogy falank vagyok vagy le fognak koverezni. Suliba is soha nem eszek semmit ez miatt. Mit csinaljak?

13/L



2017. febr. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Majd kinövöd. Aki i
2017. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%

Szia!

Ismered a my mad fat diary-t? A benne szereplő lány ugyanezzel szenved. Szerintem ha ennyire érdekel a többiek véleménye te sem vagy magaddal megelégedve. De próbáld ezt elfelejteni. Eszel azért rendesen ugye? A mások előtti evésre szerintem szépen "rászoktathatod" magad. Pl egyél meg egy almát. És szépen haladj. Biztos vagyok benne, hogy senki nem gondol semmi olyasmit.

"Minden lány gyönyörű, a társadalom az, ami ronda."

Ha szeretnél beszélgetni írj privátban nyugodtan, az evés fontos és ne aggódj. :)

2017. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lemaradt: aki igazán éhes az nem nézi (főleg nem bekébzeli), hogy mindenki őrá koncentrál.
2017. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a testsulyod normalis? maskor volt mar, hogy valoban lekovereztek?
2017. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így meg azt fogják gondolni, hogy anorexiás vagy (talán alappal). Melyik a jobb?

A rosszindulatú emberek bárkiben találnak hibát, amin gúnyolódhatnak. Ez nem ok arra, hogy éheztesd magad, és beteg legyél. Főleg most, amikor a fejlődéshez normális mennyiségű táplálékra lenne szükséged.

2017. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!