Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő ez az...

Szerintetek megfelelő ez az étrend? 15/L

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet teljes kiorlesu kenyer+sonka+fott tojas+zöldseg

Tizorai: Keveske szolo, egy kisebb meretu alma

Ebed: husleves (teszta nelkul), sult csirke parolt zoldseggel

Uzsonna: olajos magvak (kb.egy maroknyi)

Vacsora: salata, kefires ontettel

+plusz elmennek futni egy olyan 40percet es Rubint Reka egyik 20 perces dvd-jet is megcsinalnam.

Fogyni szeretnek, es formalodni, de persze nem szeretnem, hogyha ra menne az egeszsegem. Mit gondoltok errol az etrendrol?



2016. szept. 17. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezzel nem fogysz le akkor semmivel.
2016. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miert? Annyira keves?
2016. szept. 17. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól hangzik (én ugyan nem ennék kenyeret, de te nem vagy én), csak a vacsora nagyon szegényes s az előtte levő ételek sem úgy néznek ki, hogy ezt ellensúlyozzák. Persze nem tudom a mennyiségeket, zöldségfajtákat. Ha nagyon kalóriadús az ebéded, nagy és púpozott a marok (mindjárt megnézem, mennyi mogyoró fér az enyémbe, de nem azt szoktam maroknak nevezni) s nem vagy annyira éhes este, hogy ne legyen elég a saláta, akkor OK.


De a makrotápanyagok mennyisége sokkal, sokkal beszédesebb lenne.

Ha a csirke 1 kiló, túl sok fehérje. Ha 5 deka, kevés. Érted... S ha 200 kiló vagy, koplalhatsz azzal, amivel más nem is fogy... Ha aktív vagy, az is számít...

Maguk az ételek rendben vannak, még a glutén a legrosszabb pont, de ennyi belefér, ha akarod, hogy beleférjen.

2016. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4,5 dkg földimogyoró fér a markomba púposan :) 270 kcal körüli. Akkor az nehezen lesz sok, főleg nem púposan. Akinek nagy a keze, annak jó eséllyel a kalóriaigénye is nagyobb.
2016. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uzsonnától lehet, ragyás leszel, többeknek nem bírja a bőre.
2016. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!