Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánykor vacsizol, mit és...

Hánykor vacsizol, mit és mennyit? (kb hány kalóriát)

Figyelt kérdés
Hánykor fekszel le aludni?

2017. febr. 23. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

6-7 körül vmi nayg tál főzelék+ kenyér vagy 3 szendvics + 2 pohár tej kb 1000 kalória

11körül alszom alvás előtt 1 órval megiszok egy pohár tejet + 1 banánt megeszek mellé olyan 10 körül az is vagy 100-150


gyúrós étrend szóval figyelek legyen fehérje estére .

2017. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első azzal max zsírosodni fogsz.:D nekem csirke rizs 7-fél8kor ès 9-10körül már alszok :)
2017. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg szálkásítok, nekem ebbe nem fér bele vacsora, de már nincs is rá szükségem. De ha mégis vacsorázom (a közelmúltig így volt), akkor 5-6 körül (nem érdekel a konkrét időpont, de ez jó távolságban az ebédtől. ha tovább várok, nagyon megéhezem).

2-3-kor szoktam lefeküdni, néha korábban, a közelmúltban sokszor 5-kor... A lefekvés és felkelés ideje nem számít a táplálkozásomban, nekem délután 3-kor kell rendesen ennem, az kitart egy napig.

Egy étkezésre nehezen tudok 1200 kcal alatt enni, ebéd után 2 órán belül vacsorázva 4-600 is elég lehet, de szálkásításkor ez is sok. Ez ilyen fix egyedi dolog, nem tudom megváltoztatni, de nem is kell.


Mindig tojást, olajos magvat, zöldséget, sajtot eszem.

2017. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában 8 körül vacsorázom, és éjfélkor megyek aludni.

A kalóriákat nem szoktam számolni, annyit eszem, amennyi jólesik. Tegnap elég volt 1 tojásból tojáskrém, hozzá kb. 1/3 tonhalkonzerv (sós lében) és egy kis paprika.

Ma este vadast fogok enni (marhahús és zöldségek), ha nagyon megéheznék, eszek hozzá egy kis rizst is.

2017. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugy van, hogy öt orakor van egy etkezesem. Rozskenyer valamilyen kremmel (pl. tojaskrem sonkaval, hagymaval, vagy padlizsankrem/ajvar/hummusz) plusz sok zöldseg. Majd fel nyolckörul egy utovacsi, ami cottage cheese-t jelent. Nem szamolgatom a kaloriakat, de ha nagyon meg kene tippelni, akkor összesen olyan 500-600 kcal lehet a kettö. Tiz körul fekszem.
2017. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!