Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Verszegenyseg, vashiany...

Verszegenyseg, vashiany eseten milyen taplalek, vitamin, zoldseg valt be nektek leginkabb?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vashiányra mindenképpen orvosi vaspótlás szükséges, sajnos iszonyú nehéz visszaépíteni a tartalékokat.
2017. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, nekem az orvos által felírt szarok semmit nem segítettek, csak folyamat háningerem volt tőlük.


Vörösbor, napi egy deci, ez volt az alap, emellé máj, és piros gyümölcsök (áfonya, szeder, ribizli, vörösszőlő...) - minden mennyiségben.

Két hónap alatt rendbe tett, és azóta is heti egy deci vörösbort megiszom, mensi alatt meg kétnaponta.

2017. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ugyan nem mérvadó,de véradás előtt én mindig rengeteg spenótot eszem hogy feltöltsem a tartalékaim a vér újratermeésére. Szóval spenót,vörösbor,máj. Anno nagyim azt tanácsolta,hogy szúrjak almába szöget és másnap egyem meg. Sajnos nem tudom ez mennyire tudományosan hatásos :D
2017. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zanika1970 válasza:
rendeződött a vashiányod?Anita
2017. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!