Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek edzés mellett?

Mit egyek edzés mellett?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kezdtem el komolyan edzeni. Eleinte nem figyeltem annyira az étrendemre, viszont mostmár igen. Egy probléma van, hogy elég finnyás vagyok. Miket egyek? Tudnátok pát tippet adni? (rántott csirkemell a kedvencem amugy:))

2017. febr. 28. 18:23
 1/2 anonim válasza:
78%

Szereted a zabkását? Edzés mellett ez kincset ér.

-1 pohár zabkása,

-2 pohár tej

-ízlés szerint méz (1-2 teáskanál ha nem szereted édesen, 3-5 ha édesen szereted),

-aszalt gyümölcsök,

-egy alma és/vagy banán pürésítve (ha raksz bele gyümölcsöt, akkor rakj bele kevesebb folyadékot, mert nagyon folyós lesz)

-ha van, akkor chia mag (kb.2 evőkanál)

-fahéj, ízesítésnek

Ezt lehet variálni ízlés szerint bármivel.


Ha nincs sok időd, akkor pár darab főtt tojás.


Görög joghurt.


Banán shake (banán, tej összeturmixolva)


Igaz, a lazac elég drága, viszont magas protein tartalma miatt ajánlott. Lehet salátában fogyasztani, vagy csak sima szendvicsben. Lehetőség szerint használhatsz teljes kiörlésű kenyeret.

Ha nagyvárosban élsz, és van a közeledben japán étterem, akkor ajánlatos meglátogatni párszor, mivel a tengeri ételek, halak nagyon magas protein tartalommal rendelkeznek.


Halak olcsóbbik változatai: szardínia, tonhal


Rágcsálni valónak mogyoró ajánlatos.


A tofunak is megvan az ára, de magas a protein tartalma.


Remélem segítettem.

2017. márc. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem mondom, hogy ezek nem jó kaják, de én régen Ács mellett dolgoztam. Olyan zsíros szalonnákat meg kolbászokat ettem, hogy sokan ha ránéznének attól híznának 2 kílót, de én csak izmos voltam. Nem az, hogy izmos, de nyáriszünetben szinte végig dolgoztam mikor ősszel mentem suliba senki nem hitte el, hogy nem szedtem semmi cuccot. Szóval biztos igaz ez a fehérje dolog is, de akkor ezt mivel magyarázza meg nekem bárki is? És nem ilyen 40 kg voltam és tiszta szálka hanem 80 kg ami szinte mind izom. Erre lennék kíváncsi, hogy erre mit mondanak a sok fehérje tanácsolók? Én azt mondom ha keményen, de tényleg nagyon keményen edzel akkor szinte bármit ehetsz. Tudom le leszek pontozás, de az pontozzon le először aki ezt meg magyarázza nekem, hogy a szalonna, kolbász, húskonzervektől hogy lettem olyan hogy előző éven szinte mindenki beszólogatott suliban utána meg a suli leg keményebb gyerekét nyomtam le szkanderben. És most nem fényezni akarom magam mert ez már nagyon rég volt, de utána senki nem mert még csak csúnyán rám nézni sem.
2017. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!