Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Súlyosan sovány...

Segítség! Súlyosan sovány vagyok (? )

Figyelt kérdés

Egész életemben nagyon vékony voltam, természetes volt ez nálam viszont az utóbbi időben étvágytalan vagyok, szinte semmit nem eszek és fogyok. Szerintem ennek most lelki okai lehetnek, nagyon rosszkedvű vagyok és semmihez nincs kedvem még enni sem.

De meg kell erőltetnem magam különben tudom, hogy rossz vége lesz ennek.

Tudnátok nekem bármilyen jól bevált hízókúrát, bármilyen vitamint, gyógyszert vagy étrendkiegészítőt vagy tényleg bármit ami hatásos lehet?

22/L


2017. márc. 1. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hazilag kiserletezz, fordulj orvoshoz kerlek :)
2017. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlani lehet,de az nem megoldás. Ha Te is tudod,hogy lelki okai vannak,akkor jó lenne elmenni pszichológushoz,mert ha az ilyenekre nem figyelnek oda időben,akkor csak romlik az állapot. Minden esetre addig is vegyél a patikában Magnéziumot és Vitamin B komplexet. Ez egy kicsit oldja a stersszt és étvágyjavító is.
2017. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, először kipróbálom a magnéziumot és a vitamint, ha nem segit semmit akkor orvoshoz fordulok! :)
2017. márc. 1. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomelemek is kellenének, leginkább cink.
2017. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyel nagyon sok olajos magvakat,tele van vitaminnal,es egeszseges zsirral. Plusz egyel sok mazsolat,tejfölt. Pihenj sokat
2017. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket is ki fogom próbálni.
2017. márc. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!