Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyivel elérhetem (dátum) a...

Ennyivel elérhetem (dátum) a kívánt alakot? 20/L

Figyelt kérdés
Helo szóval már másfél hónapja fogyizok kb. Tesióra + minden nap futok 1,6km-t illetve 100 felülés 50 fekvő és comb-popsi gyakorlatok. (néha szobabiciklizek gyors tempóban közepes nehézségen fél órát) Nem eszem cukros dolgokat egyátalán csak szőlőcukrot (amiben gyümölcscukor van) az is igaz hogy minden hónap első napján bűnnapom van amikor bevágok egy pár grammos csokit. Zsíros ételeket abszolút mellőztem az étrendemből. Szinte minden nap eszek legalább egy almát de van hogy kettőt (sőt ma hármat). Ha pékárút fogyasztok nagyon ritkán akkor csak teljes kiörlésű lisztből és rostban gazdag kenyeret vagy pogácsát.Fogyókúrám kezdeténél 65kg voltam 155cm-hez. Jelenleg 56kg és 155cm vagyok (1,5 hónap alatt). Tudom hogy ebből kb 3kg víz és egy pici izom is biztos lement. Kb 2 hónap múlva sikerülhet leadnom még 6-7 kgot? Álmom a lapos has és a szép alak.

2017. márc. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 174 cm vagyok, várandós és 66 kg, szóval először is gratulálok a munkádhoz. Szerintem a rendszeresség az alapja a dolgoknak, vagyis, ha következetesen edzesz tovább, akkor még izmosabb leszel. BMI kalkulátorral ellenőrizd a súlyod, hogy a céljaid az egészséges határon belül vannak-e. Amúgy a Kaloria Bázis sokat segített nekem, mikor én is fogyóztam. 28/L
2017. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azerintem nagyon ügyes vagy! A legfontosabb dolog, hogy olyan életmódot folytass, amit később is tudsz követni és amit szeretsz. Ne éhezz, érezd jól magad a bőrödben. :) és ne a kilókat nézd!! A tükörben nézd a valtozást. Én pl súlyban nem változtam, de kerekebb lett a fenekem, laposabb a hasam és a narancsbőröm is kezd kisimulni. Mindezt a kemény sportolástól.


Egy kiegészítés csak az írásodhoz: a szőlőcukorban nincs gyümölgycukor (ez a megnevezés h szőlőcukor ne tévesszen meg) - persze lehet, hogy van cukor, amit így kevernek (fele-fele), de még nem làttam olyat.

A tiszta szőlőcukornak semmi köze a fruktózhoz (gyümölcscukor). (Nekem fruktóz intoleranciám van, csak szőlőcukrot ehetek)

2017. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jézusom most jöttem a futásból és ez fogad. Nagyon köszönöm az elismerő válaszokat. Első nagyon sok boldog pillanatot és egészséget kívánok! Második köszönöm hogy kiigazítottál mert én így tudtam. Nem a neve miatt gondoltam hanem mert nekem ezt mondták :) Mégegyszer köszönöm ment a zöld kéz!
2017. márc. 2. 19:23
 4/4 A kérdező kommentje:
És még elfelejtettem hogy mindennap 2 percet Plankelek
2017. márc. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!