Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Betegség után ehetek Vifon...

Betegség után ehetek Vifon levest?

Figyelt kérdés

3 napja elkapott egy hasmenéses-hányós vírus, utoljára tegnap reggel voltam rosszul, azóta csak ropit rágcsálok, de nagyon unom, mert nem is szeretem. Ennék valami mást, de semmi sincs itthon, csak Vifon leves. Lesz bajom, ha azt eszek, vagy maradjak a ropinál?


/tudom, hogy alapból nem egészséges a Vifon, de tényleg csak ez van itthon, mert tesóm imádja/


2017. márc. 6. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, meg konzerv májkrém is van (marha), de gondolom, azt meg se próbáljam...
2017. márc. 6. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs otthon kenyér? Egyél pirítóst.

Krumpli sincs? Csinálhatnál főtt krumplit.

Ha tegnap reggel óta nem volt semmi, akkor szerintem nyugodtan ehetsz mindent. Csak ne edd hirtelen tele magad, hogy ne legyen megterhelő.

Csak a ropi nagyon kevés.

2017. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Répa, alma sincs otthon? Főzve nagyon jók ilyenkor.
2017. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék, hogy én a helyedben nem ennék "műanyag" levest. Keress valamit, ami természetes étel, egyedül a tejtermékekkel vigyázz egy ideig.

Viszont nagyon kellene probiotikum, és gyógyteák (kamilla, borsmenta, cukor helyett mézzel vagy üresen). A házi húsleves is nagyon ajánlott.

2017. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!