Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék? Hogyan...

Hízni szeretnék? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hízni szeretnék. Eléggé vékony vagyok, amin változtatni szeretnék. Úgy gondolom, genetika miatt vagyok az, de azért megakarom próbálni. Nem is zavarna, hogy az vagyok, csak az zavar hogy nincs mellem.. ahhoz, hogy hizzak, sok kalóriát kellene bevinnem, de nem tudok annyit bevinni. Otthon elkezdtem formásitani, hátha az változtathat egy kicsit a helyzeten, legalábbis a fenekemen.. szeretnék segítséget kérni, mit ajánlanátok, hogyan hízzak? Esetleg valakinek sikerült e közületek? Mennyi idő alatt érte el? Konditerembe nem fogok járni, mivel drága. Elnézést a furcsa megfogalmazásért!☺

2017. márc. 9. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, elöször is jo lenne tudni, hogy mennyire vagy sovany, mennyit kellene felszedned. Ha nem tudsz sokat enni, akkor kis terfogatu, nagy kaloriatartalmu eteleket kellene enned. Pl. az olajos magvak nagyon jo valasztas, mazsola, bananchips, stb. Szedhetsz B vitamin komplexet, az is meghozza az etvagyat. Illetve egyel sok banant, krumplit, stb. Amit csak megkivansz. Ha mar nem vagy korosan sovany, nagyon szuper, hogy elkezdesz edzeni, hogy izmosodj. Milyen magas vagy most es hany kg?
2017. márc. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Kb. 165 cm, és 42 kg😢
2017. márc. 10. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen. huha ,te tenyleg nagyon korosan alultaplalt vagy. Minimum 50 kg legyel!
2017. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a celom
2017. márc. 11. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!