Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt 16-17 éves, vékony...

Van itt 16-17 éves, vékony testalkatú egészségesen táplálkozó lány?

Figyelt kérdés

Leírná az egy napi ètel adagjait aki magára ismert a fentiekből? Legyen mondjuk egy átlagos péntek és egy átlagos szomvat. A legjobb egy lista lenne súlyértékekkel. Ha lehet azt is hogy hány cm hány kg és mennyire él aktív életmódot. Legyetek őszinték, úgysem fogunk találkozni soha:D

16/L



2015. nov. 7. 00:16
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én 16-17 évesen kb.44 kiló voltam, és nagyjából 165 centi. Vékony voltam, viszont nem volt semmilyen betegségem. Listát mondani nagyon nem tudok, mert volt hogy többet és volt hogy kevesebbet ettem. Naponta általában 3szor, de nálam előfordult, hogy vacsorát nem kívántam. Napközben (nem minden nap) rágcsákat ettem, chips, fornetti, csoki, ilyesmi. 15 éves koromig rendszeresen sportoltam, 10 évig heti 3-4 alkalommal + hétvégék táncoltam. Vannak vékony testalkatú lányok, ezellen nem hiszem, hogy sokmindent lehetne tenni (bár lehet, hogy tévedek!), de én jobban szerettem vékony lenni inkább, minthogy esetleg az iskolában a súlyom miatt "bántsanak", ha esetleg az több lett volna a kelleténél. Amúgy állítólag a rendes súly úgy számolható ki, hogy a testmagasságból ki kell vonni 110-et. Pl nekem 165-110=55 kiló lett volna a reális súly.
2015. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vékony testalkatom volt, már izmosítottam és sokkal jobb..viszont még mindig kéne olyan 4 kiló. :) 17 vagyok, lány, és 58kg. Elég össze vissza szoktam enni. Van hogy reggelizek, van hogy csak tízórai, ebéd minden nap, délután is rágok valamit, vacsi. :D Na meg olyan 9-10 és 11körüleste is le szoktam még menni a konyhába egy második vacsorára. Szalonnától kezdve a joghurtig eszek olyankor bármit. Próbáltam már kajával hízni de az nem megy, nálam ez genetika. :)
2015. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!