Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel a diétával ártok a...

Ezzel a diétával ártok a szervezetemnek?

Figyelt kérdés

Május elején kell mennem vastagbéltükrözésre, és előtte ugye 3 napig nem lehet rendesen enni. Én próbálok rá "edzeni".

Előszőr csak déltől másnap reggelig nem ettem normális kaját. Aztán legutóbb reggeltől reggelig. Következő cél a 2 nap, az lesz a főpróba, majd ugye a beavatkozás előtt ki kell bírni 3 napig. Nagyon nehéz.

24 F



2017. márc. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
3 napig nem lehet enni? Hol van ez, Szomaliaban?
2017. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Én ilyet még nem hallottam. Joghurt, kefir, könnyű saláták miért nem fogyaszthatóak legalább?
2017. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem igaz. 3 napig speciális étrendet kell követni. Le van írva, hogy mit lehet és mit nem. De normális kajákat lehet enni. Csak nem lehet rostosat, zöldséget, bizonyos gyümölcsöket, teljes kiőrlésű cuccokat, stb. Már nem emlékszem fejből mindenre. És előtte való nap x órától nem lehet már enni.

Teljesen felesleges erre "edzeni".

2017. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak előtte nap nem lehet enni, de levesnek a levét eheted. Nekem legalábbis így volt.
2017. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy normális kaja amitől jól lakok :D
2017. márc. 24. 13:23
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval nekem a leves leve meg a joghurt is olyan, hogy nem lakok jól tőle sajnos :(
2017. márc. 24. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem edzenék rá, épp elég azt egyszer is. 3 napig nem enni nem egy nagy dolog, ha muszáj, ki lehet bírni. Egyszer merő kíváncsiságból nem ettem 4,5 napig, nagy dolog... Pedig ha valaki nagyevő, az én vagyok, alapesetben egy napot ki nem tudok hagyni... De megfelelő mentális hozzáállással megy, a homo sapiens pedig jól bírja a rövidebb böjtöket. Egyes állatok pár órán belül éhenhalnak, na az durva.


Szóval szerintem felesleges szenvedés akkor is csinálnod, ha nem muszáj.

Azt pedig megértem, ha nem laksz jól akármivel. Nekem nagyságrendekkel könnyebb nem enni semmit, mint keveset. Ráadásul az elején az igazán nehéz. Bár ez emberfüggő is. Szénhidrátos életmódban nehezebb szokott lenni.

2017. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj meg megenni 2 db 1 kilogrammos kiszerelésű natúr görög joghurtot, és írd meg, hogy jól laktál-e légyszíves.
2017. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!