Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit ártok az alábbi...

Mennyit ártok az alábbi diétával a szervezetemnek, és eredménye lesz?

Figyelt kérdés

Reggeli: zöldség, vagy gyümölcs

Tízórai: Bio köles, vagy bio-buláta

Ebéd: 1 nagy adag leves,

Uzsonna/Vacsora: van ilyen csokis shake, amit tejjel kell meginni, megtelliti a gyomrodat és nem leszel éhes.

És például 1 hét utána nekiállnék, futni vagy szobabiciklizni.

Ez mennyit ártana a szervezetemnek, hogy most iylen hirtelen mást kezdenék el enni, és kevesebbet a megszokottnál

Sajnos nagyon kenyérfüggő voltam, most is az vagyok de már birom magam 1 hétig türtöztetni, hogy nem eszek.

Ha ezt csinálom akkor lehet hogy a szervezetem védekező mechanizmusba megy át és csak hizi fogok, vagy lesz eredménye és fogyni fogok tőle? És ha igen akkor mennyit mennyi idő alatt?

170cm vagyok és 82kg van miből leadnom.


2009. jan. 11. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha igy étkezel nem is tudsz majd megmozdulni egy hét után.Reggelire mindenképp vmi kiadósabbat egyél,szendvics,sonkával,sovány sajttal,sok zöldség,gyümölcs,vagy 2-3 tojás zöldséggel gyümölccsel,müzli stb.. tizorai az még oké,ehetsz túrót is esetleg ..az egy adag leves az nagyon nem oké,utána még vmi csirkemell rizzsel,vagy salátával,vagy főzeléket is ehetsz köretnek.Vacsorára már ehetsz vamai lájtosabbat,de a többi étkezést normálisan tartsd be,mert csak vizet fogsz vesziteni,gyenge erőtlen,fáradt leszel.Reggel magában ne nagyon egyél gyümölcsöt,zöldséget,mert olyan savat csinál,hogyha nem eszel mellé valamit,hogy egész nap rosszúl leszel.Meg a reggeli adja meg a löketet a naphoz,mindenképp kell valami nagyobb tápértékű kajáűt fogyasztani mert elájulsz. A mozgás jó ötlet,sok szerencsét:-)
2009. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi a többi kérdésedre is megprobálok válaszolni,ha elkezdesz mozogni a mérleg lehet hogy ugyanannyit fog mutatni mint előtte,mert az izom nehezebb mint a zsir,de a változás szembetünő lesz.Ha sok fehérjét eszel mellé,fogsz fopgyni,persze és ez nem olyan fogyás lesz ami 2 hét alatt visszajön utána,mintha ugy étkeznél ahogy leirtad. Mennyit szeretnél fogyni? én oylan 2-3 honap alatt szabadultam meg tiz kilótól,de igy jobb is volt,mert nem jött vissza,és a bőröm is tudta követni a fogyást.
2009. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát olyan minimum 15-öt szeretnék.
2009. jan. 11. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ugy minimum három honap,ha egészégesen szeretnél fogyni,a nagyokosok szerint 5 kg havonta,de eleinte ugyis többet fogsz,később picit belassul.
2009. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!