Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem hízok, forduljak orvoshoz?

Nem hízok, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Súlyproblémákkal küszködöm, az én családom nem egy vékony alkat, sem anyum, sem apum részéről nincsenek "nádszál" testalkatú rokonom. Én is mindig inkább pufi gyerek voltam, mikor jött a kamaszkor és nyúltam (nőttem) "eloszlott" rajtam, de még akkor sem voltam a vékony testalkat kategória, inkább olyan átlagos.

Kb. 1 éve hirtelenjében rengeteget fogytam, és akármennyit eszem nem hízok, vagyis inkább csak hasra megy, de oda sem sok minden. (2-3 kiló ingadozás).

Felsőtestem rémálom, csontos, ha csak szimplán egyenesen állok a bordáim kikandikálnak. A combjaim sem nevezhetőek leányálomnak.

Kb. 3 hónapja tömök magamba "mindent". (Cukros, zsíros kaját, késő este is..)

Tudom, hogy ez nem egészséges, sőőt...egyenes út az egészségtelenek poklába, de kíváncsi voltam, hogy így beindul-e a hízási folyamat. Hát nem nagyon.

Szerintetek forduljak orvoshoz? Lehet valami bajom?

Vagy csak szimplán tömegnövelő étrenddel kellett volna már az elején próbálkoznom? (Most ezzel próbálkozom, egészségesen gyarapodni. Hátha... :-)


2015. aug. 10. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak várj, és majd lelassul az anyagcseréd. 10 év múlva a jelenlegi nadrágjaidat felhúzni sem tudod majd, nemhogy begombolni.
2015. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!