Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen "diétánál" normális a...

Ilyen "diétánál" normális a híg széklet?

Figyelt kérdés
Lesz egy orvosi vizsgálatom, és 3 napig csak joghurtot meg levesnek a levét ehetem, kicsit sz*rakszik a gyomrom. És nagyon ijesztő, hogy híg és darabos a székletem, félek, hogy befogok csinálni, pedig még csak holnap jön az utolsó nap amikor még hashajtó is kell.

2017. ápr. 30. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális, nekem is ilyen tapasztalatom volt. Bár nem vagyok orvos, de végülis ha belegondolok, hogy milyen állagúak ezek a kaják nem csoda, hogy az ember széklete sem lesz túl szilárd...

Hashajtótól meg ki fog jönni belőled minden, holnap legyél otthon, wc közelben és kész. Holnapután már nem lesz benned semmi, amitől félned kéne, hogy nem tudod bent tartani (sajnos ezt ennél szebben nem sikerült megfogalmaznom, bocs :D)

2017. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!