Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnövelés étrend betartása?

Tömegnövelés étrend betartása?

Figyelt kérdés
Szóval, 180 cm vagyok, 60 kg körül. Elegem lett hogy vékony vagyok, szóval elkezdtem edzeni, és enni, mégis nehéz betartani az étrendet, nem a kajával van gond, megeszem, de nehéz mindig elkészíteni a kaját. Gondolom érdemesebb lenne előre elkészíteni, pl csirkemellet rizst 1-2 napra előre ha elkészítem mennyire lesz az jó másnap-harmadnapra?
2017. ápr. 30. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan napokra előre készítik el, működik az is. A Sport, mozgás/Testépítésben többet tudnak mondani erről a témáról.

2-3 napig szinte minden étel jó marad. Nálunk néha 4 nap alatt fogy el a rizs, nem olyan, mint frissen, de ehető.

2017. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A húsételeket nem szeretem előre elkészíteni, az frissen jó...

Pár éve próbálkoztam a vegan étrenddel, de hosszútávon nem tudtam tartani, mert semmit nem érzek etikailag az állatok iránt, lazán megölök bármit, ha meg akarom enni, így aztán vegan se maradta.... annyiból jó, hogy megtanultam azt a táplálkozást is, így mikor valamiért előre kell pár napra főznöm, akkor valami babos, sárgaborsós, csicseriboraós kaját csinálok, azoknak többszöri újramelegítésre sem múlik az állaguk, ízük... a pár napot hűtőben töltött sült/főtt hús, meg mondjuk ki, szar...

Hideg húsételből egyedül a szushit tolerálom, de ahhoz meg, hogy jól lakjak meg az étrendemet is tartsam vele, rohadt sokat kell pepecselni, mert sokat kell csinállni.


Szénhidrátot főleg rizs/zab/ és alacsony fruktóztartalmú gyümölcsökből viszem be,

Fehérjét hüvelyesekből, húsból, tojás az meg bármikor elkészítbető 2 perc alatt... (tejterméket nem fogyasztok)

Hasznos zsírokhoz meg lenmagot fogyasztok rendszeresen.

2017. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!