Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrához ez túl sok? Vagy...

Fogyókúrához ez túl sok? Vagy szimplán kiegyensúlyozott életmódhoz?

Figyelt kérdés

Reggeli: Egy marék salátalevél, egy kovászos uborka és fél paradicsom

Tízórai: Teljes kiőrlésű pizzás rúd (kicsi)

Ebéd: morzsában sült halfilé, barna rizs, mustármártás

uzsi: négymagos buci, löncskrémmel és retekkel

vacsora: egy tál kakaós tészta (na hát igen tudom, ez rossz volt, de egyszerűen nem bírtam ellenállni a kísértésnek...)

Aerobikoztam 1 órát, bicikliztem 6 km-t meg hát a tesióra nem tudom mennyit számít...



2017. máj. 3. 18:32
 1/2 Csori96 ***** válasza:

Szerintem ezt pontosan senki sem fogja tudni megválaszolni, mivel nem tudhatjuk, hogy hány kalóriára van szükséged a súlyod tartásához vagy éppen a fogyáshoz, illetve hogy a felsorolt ételek összesen hány kalóriát tartalmaznak.


Ha biztosra akarsz menni, akkor ezeket érdemes kideríteni, egyébként pedig figyeld a tested változásait.

2017. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sem a bevitt, sem a felhasznált kalóriáról nincs semmi konkrét adat, így ezt nem lehet megmondani.
2017. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!