Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ebben a formaban igy szekreked...

Ebben a formaban igy szekrekedést okoz a zabpehely?

Figyelt kérdés
Ha nem hagyom ázni,hanem csak ráöntöm a tejet és azonnal eszem,azaz nem szivja meg magát,nem dagad meg,ilyenkor szorulast okozhat?

2017. máj. 4. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel rostokban gazdag.
2017. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan eszik így, ez nem így működik.

Attól függ, mi mást eszel még, gondolom, egyéni tényezők is vannak... A túl sok vagy túl hirtelen bevezetett rost is okozhat székrekedést, a folyadékbevitel is számít...

2017. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utobbi 2-3hétben csak müzliket ettem(cukros,cukormentes,csokis,epres)tejjel es nelkule,zabpelyhet,zabkását,cornflakest szilvalekvárral,tejjel. Legibkabb csak ezeket ettem,sokat,nagyon sokat,meg neha tökfozeleket,ecetes zöldbabot. De mindig vettem be hashajtot ,ezert tudtam igy wc-ni
2017. máj. 4. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a zabpehellyel van a gond, hanem az egész étrendeddel. Én nem csodálkozom, ha székrekedésed van.
2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyel mar teljes kajakat pls az ebedet is jo ha 3 fele kajabol csinalod ! ha egesz nap csak 3 fele kajat csinalszt az elegge egeszsegtelen. raadasul ha legalabb normal kajak lennenenek de ezek a cukros muzlik elegge gagyik tapanyagban
2019. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!