Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ad a zabpehely?

Mit ad a zabpehely?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. eléggé vékony és szeretnék hízni. sok edző mondta, hogy a zabpelyhet kell enni , de olvasom az interneten, hogy mit is ad ez, és sokan irják, hogy fogyókúrá.


szeretném hogy az izmaim nőjenek... kène egy kis zsìr is, nem csak tiszta izom.

Mit kell ennem? fehérjét vagy szènhidrátot?


negatív vàlaszokat hanyagoljàtok, mert nem vagyok tùl tapasztalt ebben a tèmaban.



2017. márc. 7. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Fehérje inkább az izmoknak kell a szenhidrattol meg zsír rakodik rad.

Most attól függ mit szeretnel. Bár en kétlem hogy ha csak fehérjét eszel akkor hizni fogsz.

2017. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megfelelő szénhidrát, fehérje zsír arány. A zabpehely azért jó mert jó szénhidráttal rendelkezik ergo nem tartalmaz cukrot, magas a rost tartalma. Fogyókúrába is ezt ajánlják és tömegeléshez is. Attól még mert egy étel jó a fogyáshoz nem azt jelenti, hogy tömegeléshez nem! A mennyiségekkel kell variálni. Én pl fogytam 50 kilót én 30-40 g zabot eszek reggelire, növényi tejjel és fehérjeporral összeturmixolva :D ez diétás a magas fehérjetartalom miatt de ha te ezt már 100 g zabból csinálod ami nekem már szénhidrátilag nem fér bele akkor már híznék tőle, te meg helyes edzés mellett jó szénhidráttal tömegelsz. A lényeg hogy cukorral tömegelni tilos, csak jó szénhidráttal. Rizs, csirke, zab, tojás, zöldségek. Ez az alap helyes táplálkozás pillérei.
2017. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!