Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyárig szerintetek le tudnék...

Nyárig szerintetek le tudnék fogyni 10-15 kilót?

Figyelt kérdés
Heti háromszori kondival, plusz a megfelelő étrenddel szerint tétek sikerülhet? Mit kéne ennem hozzá hogy összejöjjön? Nem vagyok nagy szakértő a témában sajnos. 17f

2017. márc. 21. 23:06
 1/4 anonim válasza:
Én nyáron fogytam 8 kilót 2 hónap alatt. Én napi szinten jártam kondizni másfél órát, este futottam, napközben a vásorban tekertem. Reggelire banánturmixot és müzlit ettem, a többi random. Annyira nem figyeltem a táplálkozásra, pedig pont az számít a leginkább.
2017. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ennyi időm nincsen, úgyhogy nekem inkább a kajára kéne koncentrálni, úgyis, ahogyan mondtad, az a fontosabbak része a fogyásnak. Csak ahhoz össze kellene állítani egy étrendet,amihez meg nem értek :(
2017. márc. 21. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán.

Ha pl fekszik kórházban ismerősöd, akkor naponta hívd fel, hogy miket kapott aznap kajálni és te másnap azokat edd. Akkor meglesz a -10.

2017. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Előző hülye vagy ez nem megoldás :D


Amúgy menj el valami ilyennel foglalkozó emberhez és ő segít neked:). A neten is vannak sajnos étrendek, de az sokkal biztosabb hogy elmész, mert személyre szabott étrendet kêrhetsz :) És ismerős, nekem sincs időm eleget sportolni az edzésemen kívűl :) Vagy keress valami sportklubot akár kosarat akár focit. Én tavaly óta 10 kilót is híztam :( :D

Úgy -6 kiló lenne a szép számomra. Ez van. És miêrt nincs időd sportolni? :)

Legyél mindenből kettes kivéve amiből érttségizel :D lol


Adél<3

2017. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!