Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A víztől meg lehet hízni?

A víztől meg lehet hízni?

Figyelt kérdés

Jó tudom ez most hülyén hangzik és nem is vagyok valami anorexiás #&@{.

De megfordult a fejemben hogy ha a tevéknél a víz zsírként raktározódik a púpjában akkor ez embereknél is előfordul-e?

egyúttal fordított módban egy teve meg tud e hízni a hasára vagy azt a zsírt is a púpjában tárolja?



2017. máj. 21. 22:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a linkben azt akartam bizonyítani hogy ez a tévhit létezett már előttem is és nincs igaza #8-nak abban hogy: "Ez a vizből zsírt te alkottad félinformációkból, és nem a sok mindenki."
2017. máj. 26. 11:50
 12/16 anonim ***** válasza:
A tévhit az az, hogy vizet raktároz víz formában. Ez van az általad linkelt oldalon. Olvasd el figyelmesen. Ez a tévhit azért alakúlt ki, mert az élőhelyen nagy vizveszteséggel kell számolni a hőség miatt.
2017. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

aahhhh... lovagolhatsz mindig az utolsó 2 soromon (vagy hogy ez az aahhhh nem úgy hangzik mint egy fárasztó aahhhh) akkor is rögtön azzal kezdted hogy:

"A vizet zsírrá alakítja a teve? Te hol művelődsz?"

és ez taplóság

2017. máj. 28. 11:06
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Harapós vagy! Elismerem, hogy bunkón indítottam, de ilyenek a pasik nem? Bunkók, és gyerekesek mind. Nem akartam az utolsó 2 sorodon lovagolni, csupán fehívni a figyemedet arra amire a #10-es hozzászóló is. A link nem igazol téged. A kérdésedet a tévhitből, és az igazságból raktad össze. Ha kirakod a felhasználóneved, legközelebb óvatosabban válaszolok.
2017. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igen neked is igazad van ebben :)


de a felhasználónevemet inkább nem fedem fel... nem csak azért mert az a nevem hogy "Az Mindegy"(szó szerint) és nem csak azért mert tudom hogy nem ez az egyetlen cikis kérdésem (a "Mit jelent a szálkásítás?" és a ponys kérdések mellett :) ) de azért is mert mert szerintem nem csak nekem kéne óvatosan válaszolnod

tapasztalatból mondom hogy csak egyszer szólj be rossz embernek és azt is megbánod mikor először beszóltál

2017. máj. 28. 13:35
 16/16 anonim válasza:
Azért azt észrevettétek, hogy a kérdés mennyire lényegét vesztette ? És hogy már csak egymással játszadoztok ? ... emlékeztet valamire :D
2017. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!