Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulémiásnak számítok?

Bulémiásnak számítok?

Figyelt kérdés

162cm magad vagyok, jelenleg 55kg. Rendszeresen sportolok, átlagnál nagyobb izomtömegem van.


Nem vagyok megelégedve az alakommal, február óta 6 kilót fogytam, mondhatni normálisan. Salátákon éltem, alig ettem.

Azt még tudni kell rólam hogy imádok enni, ezt nagyon nehezen engedem el.

Mostanában egyre több húst is ettem, de minden falat után rosszul éreztem magam. Hogy könnyítsek a lelkiismeretemen, sajnos a hányásos módszert próbáltam ki. Az a baj hogy egyre többet alkalmazom, és kezdek félni hogy beteg lettem és a fogyókúra már az idegeimre ment.

Minden nap hányok, de sosem az összes kaját ömlesztem ki magamból.

Ez már beteg?

15/L



2017. máj. 22. 14:55
 1/5 anonim válasza:
100%

Persze, hogy beteg...olvasd vissza és gondolj bele.....ez hogy lenne már normális?

Na nem azért mondom :)

Ajánlott felkeresni egy orvost

2017. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Beteg gondolkozás, valóban. Ne akarj divatból beteg lenni... rettenetes dolog. Amúgy meg pont jól nézel ki, tényleg, kilóban magasságban minden stimmel. Ne fogyózz, hülyeség. Kérdezd meg magadban, ha nincs problémád, mit szeretnél inkább csinálni? Enni egy jó csibeburit, vagy kihányni pár fonnyadt saláta levelet? Ajj, érezd inkább jól magad és zabálj. Ilyen korban nem is szabadna diétáznod. Tökéletes vagy! Ne legyen lelkiismeretfurdalásod mert eszel. Kapja be a világ, egyél ami jólesik.
2017. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát hogyne lenne beteg, mégis mire számítasz? Háziorvos, pszichológus, de lehet, hogy pszichiáter azonnal! A szüleid tudják? Ha nem, mondd meg nekik. És addig a pár napig is, amíg szakemberhez jutsz, önerőből kíséreld meg abbahagyni a hánytatást.
2017. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nyilván nem normális dolog. Ha nem hagyod abba azonnal ezt a butaságot, akkor hamarosan nem az a kis túlsúlyod lesz a legnagyobb problémád, hanem a szétrohadó fogaid!
2017. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ugyanis a rendszeres hányás nagyon hamar tönkreteszi a fogzománcot. de majd meglátod.
2017. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!