Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami nagy baj van velem....

Valami nagy baj van velem. Vizsgálatra kéne mennnem?

Figyelt kérdés
Szombat dél körül kezdődött hogy nagyon fájni kezdett a gyomrom felé. Este ki is hánytam... Vasárnap is feküdtem alog rttem valamit de ki is hánytam. Voltunk ügyeleten kaptam nospa injekciót de nem segített. Most reggel ettem egy kenyér pirítóst kamilla teával de rá 10 percre jött ki. Nimcs bulimiám gagy anorexiám ez most szombaton jött elő és nagyon elegem van 18\F
2017. máj. 29. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Van most valami vírus, nálunk is átsöpört az egész családon... ugyan ezek a tünetek...

1hét volt a leforgása kb, ebből állt a múlthetünk... mindegyikünk orvosa gyomorrontásként kezelte... pedig egyértelműen nem az volt, mégcsak nem is ugyan azt eszi a család... lehetetlen lenne, hogy egyszerre legyen gyomorrontásunk, van testépítő is a családban meg vegan is...

2017. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!