Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok mondani zöldség-gyümö...

Cartoonguru kérdése:

Tudnátok mondani zöldség-gyümölcs nasi "recepteket"?

Figyelt kérdés
Pici vagyok, ha hízok az meglátszik. Nem vagyok pihap*cs, sportolok rendszeresen, főleg ha felfedezek magamon felesleget, viszont a nassolás nem igazán akar nekem viszlátot szólni. :) Valami jópofát tudtok esetleg javasolni?

2017. máj. 30. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Földieper tejszínhabbal, vagy anélkül.
2017. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alma pürèsítve (kis lyukú reszelővel) fahèjjal ízesítve.
2017. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszerű vagyok, mint a faék, plusz szálkásítok, nekem egy darab friss karalábé is tökéletes nasi tud lenni :D


A rendes nasijaim extrém kalóriadúsak, nem zöldségesek.


Nekem nem nasi, hanem étel, de kellemes: zsenge zöldborsó lehetőleg könnyed, lédús zöldségekkel (ma pici répa és több karalábé), szójaszósszal és opcionálisan kis darált lenmaggal, dióval megszórva. Ez egy nyersvegán étel s bár jóllakni nem lehet vele, más előnyei azért vannak.


Zöldségchips? Nekem sose tűnt úgy, hogy nem nagy meló egy kis halom semmiért, de van, akinek bejön. Én inkább sütök cukkinit serpenyőben valami izgalmas fűszerrel...


Édes nasinak megint nem bonyolítom el a lightosabbakat, gyümölcs és kész, maximum turmixolva pár fajta...

2017. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyers zellerszár, ubi csíkok, répa csíkok sajtos/tejfölös mártogatóssal

Apróra felkockázott nyers cékla szójaszószban és zöldfűszerekkel isteni, imádom

natúr mandula vagy kókuszjoghurt + friss gyümölcsök

zöldségchips

2017. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!