Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni szeretnék, van itthon...

Hizni szeretnék, van itthon nutridrink amit kaptam sikerulhet vele?

Figyelt kérdés
Genetikailag is vékony voltam eleve de most fogytam stressz miatt és szeretnék hizni legalább egy 5-6kilot.Van egyébként étvágyam és eszek rendesen de azt mondják ez a nutridrink jo.164/41
2017. jún. 2. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, segíthet a hízásban, mert, magas a kalóriatartalma. De arra figyelj hogy evés után idd meg mert elveszi az étvágyadat.
2017. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha ne idd éhgyomorra, én kegyetlenül megbetegedtem tőle. Nem gondoltam volna, hogy pont ez miatt voltam rosszul. Úgy voltam vele, hogy ezt olyanok is kapják akik nem tudnak enni, akkor biztos nem az a gond. Végül felhívtam a dokim és ő mondta, hogy okozhat hasmenést. Én csokis ízben ittam, nem tudom, hogy ilyen szempontból számít-e.
2017. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fresubin jucy drink hasonló, gyümölcs alapú, és nem okoz ilyen puffadásos, hasmenéses tüneteket... Sokkal jobb mint a nutridrink azt igyad
2018. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!