Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kifújós laktóz intolerancia...

Kifújós laktóz intolerancia teszten az jött ki hogy nem vagyok laktóz érzékeny. Csináltattam magán klinikán vérből allergia vizsgálatot ott az jött ki hogy súlyosan érzékeny vagyok a tehén tejre és az ebből készült ételekre. Mi az igazság?

Figyelt kérdés
az tuti hogy hasmenésem van hascsikarásom és büdöseket eregetek, de NEM mindig.... epehólyag műtétem volt. a Magándoki, aki magyarország egyik legjobb gasztroenterológusa azt mondta az egekben van a véremben az ellenanyag vagy mi a tejre... most akkor kinek hidjek? Mert a Bajcsy kórházban meg azt mondták nem vagyok allergiás, mert a fúvóka semmit nem hozott ki...
2017. jún. 20. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Laktózérzékeny (tejcukorérzékeny) nem vagy, de a tejfehérjére allergiás vagy. Ez az igazság.
2017. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!