Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segitene nekem osszerak...

Valaki segitene nekem osszerakni egy edzestervet es egy etrendet? (tovabbi infok odalent)

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok

185cm magas vagyok és 115kg

szeretnék egy kicsit erősödni és 100 kiló körüli súlyra lefogyni

kezilabdazok de most igy szezon vegen nem szeretnek kiesni a dolgokbol

a valaszokat elore koszonom

a segítségeket előre köszönöm :D


2017. jún. 28. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire szeretnél erősödni azt nem írtad,amúgy meg ő ha súlyzózol érdmesebb párolt húst étkezni vajban párolva finom frissen..igazából napi 2000 kcal-kéne enni+ edzeni..
2017. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kezilabda miatt 60 perceket kell folyamat futni es hat a lab nem az igazi. ugyanez a gond a karommal is. de minden egyes porcikamat szeretnem edzeni hogy kesobb ne legyen problema a faradekonysaggal
2017. jún. 29. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fogyás, akkor szénhidrát csökkentés+kardio.

Zöldség+fehérje. Kerülj mindent, amiben szénhidrát lehet, és járj futni.

2017. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Különben így látatlanban nehéz megállapítani a mennyiséget, de reggel, ebéd, vacsora mindenképp legyen, protein shake, tojás szerepelhet a déli illetve délutáni órakban. És nagyon sok vizet igyál.
2017. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, ezt mindenkeppen eszben tartom. Nagyon szepen koszonom a segitseget!
2017. jún. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!