Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit, mennyit és mikor esztek...

Mit, mennyit és mikor esztek egy nap?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok mellé, hogy fogyókúráztok-e, netalántán tömeget növeltek. Korra, súlyra és magasságra is kíváncsi vagyok :)

Köszi



2017. jún. 29. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:

3 és 4 közt szoktam ebédelni, viszonylag sok tojást, némi olajos magvat és zöldséget eszem, pár szem gyümölcsöt is s mikor mit, még gabona és krumpli is van itt-ott, némi sajt is akad. Most már csak 2 naponta van valami jóféle édesség. Az ételeim zöme zsírban sütött cucc, mert azt szeretem. 1500 kcal körül mozgok.

Szálkásítok, de a hedonizmus és az egészség sokkal fontosabb még annál is. A 23/1 időszakos böjtöt többé-kevésbé extrém szénhidrátszegény étrenddel párosítva (= néha laza ketogén - nekem több szénhidrát fér bele, sokszor nem, ez mostanában főleg azon múlik, hogy mennyi gyümölcs terem a kertben).

40/N, 163/69.


Tömegeléskor pont ugyanez lesz, csak több zsírral és lehet, hogy olykor bejön egy kis vacsora is, még nem tudom.

2017. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor egyszer eszel egy nap?
2017. jún. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!