Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony lányok! Mit és mennyit...

Vékony lányok! Mit és mennyit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Egy nap átlagosan mit és mennyit esztek?
2017. jan. 11. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tizenévesen rengeteget ettem, és nagyon vékony voltam. 168/51-53 kg. Reggeli - szendvics, tízórai - szendvics, gyümölcs, ebéd - menzán 2 fogásos, vacsora - meleg vacsi, otthon, este 10-kor még egy felvágottas zsemle rendszeresen. De heti 4-5-ször jártam edzésre.

23-25 éves korom után kezdtem hízni, pedig akkor már kevesebbet és tudatosabban (egészségesebben) étkeztem.

2017. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átlagosan reggel 1 gyümölcsös joghurt, sajtos stangli, kifli tömlős sajttal. Tízórai is ugyanez. Ebédre főzök vmit magamnak vagy kifőzdében eszek menüt, szóval mindig mást eszem. Utána estig kb. 4-5X eszek még kisebb dolgokat mint pl. kifli, keksz, pizzaszelet stb. Este általában főtt ételt eszek, ha főztem ebédre, akkor annak a maradékát, ha nem, akkor csinálok magamnak vmit (tükörtojás, krumplis tarhonya, mákos tészta stb). Utána elalvásig még egyszek általában 1X, de akkor már csak műzlit, sajtot meg ilyen kisebb dolgokat.
2017. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, gyakran eszem össze-vissza de azért próbálok rendszeresen étkezni. Van hogy egy nap csak 2 zacskó chipset eszek, van hogy csak 1 jégsalátát stb...


A tegnapi nap például így nézett ki:

Reggeli: sajtos puffasztott rizsszelet

Ebéd: párolt rizs, rántott sajt, rántott hús

Vacsora: vajaskenyér, paradicsom, szalámi, párizsi

2017. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Négyszer eszem, ebédre és vacsira elég sokat és nem tudok hízni, pedig rám férne pár kg.
2017. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!