Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy szép arcom...

Mit egyek hogy szép arcom legyen ne husis?

Figyelt kérdés
162-3cm vagyok,53 kg,az igazság az hogy daginak érzem az arcom.Az egész ott kezdődött hogy múlt nyáron elhatároztam hogy meghízok,mert olyan 40-45 kg közt voltam,télen keményen meghiztam,jó alakom lett,a hasam is lapos,fenekem is van meg stb,de egy dolog nem tetszik,az pedig az arcom.Husis és szögletes arcom van + a legnagyobb rémálmom a toka.Más lányokon csak csodálkozok milyen formás vastag combjuk van,egyszerűen jó alakúak,az arcuk mégse olyan mint a vizilónak,hanem szép ovális,toka nélküli.Mit egyek? Én ezt hogy érhetném el?Borzasztóan idegesit hogy csak kicsit hajtom le a fejem,a tokám máris látszik,ráadàsul az arcom is széles,szóval elég szarul nézek ki arcilag,probáltam arc jógákat/tornákat,toka tornát,mégse semmi,szeretek enni,és nem akarok éhezni csak pont ez miatt.Szép vékony,toka nélküli ovális arcot szeretnék,kérlek adjatok valami tippet,legfőképpen a lányokat/nőket kérdezem,mert nekem ez már ciki:( ja és 15/L
2017. júl. 10. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Járj edzésre. :D
2017. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, ez genetika.

Nézd meg pl. Miranda Kerrt, anorexiás, 40 kiló és mégis hájas, nagy pogácsa feje van.

2017. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De tavaly oválisabb arcom volt és nem volt tokám
2017. júl. 10. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Megereszkedett a bőr a nyakadon, ezeket a tokatornákat mennyi ideig csináltad? Lehet, hogy huzamosabb ideig kéne, hogy legyen hatása.
2017. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csinálom,de néha elfelejtkezek róla és kihagyom,azt olvastam hogy hatásos azis ha kiejtem ezeket a betűket nagy arc mimikával:Áááá íííí óóóóó úúúúú

De nem tudom mennyi ideig kell még ezt csinálnom hogy eredménye legyen,azt olvastam hogy egy orvos azt mondta most kell fiatal korban csinálni mig rugalmas a bőr..nem tudom mi lessz ebből de megpróbálom mindennap,most már kihagyások nélkül,de lehet attól van mert sokat eszek?

2017. júl. 10. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál kevesebb folyadékot.
2017. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy állsz felesleggel, ha van egy kicsi és az főleg fejen (vannak érdekes genetikák, no), akkor az a tuti, ha picit fogysz és azon a szinten maradsz mindig. Van olyan ember, akinek 2 kiló felesleg is pocakot okoz, mert csak odamegy, az is csak akkor csinos, ha pont jó zsírmennyisége van.

Ez sajna genetika. Az se lenne jó, ha az utolsó kilók hason lennének, egyenletesen viszont kevesekre rakódik a fölösleg...


Éhezned sosem kell, szép lassan, egészségesen is lehet formálódni. Fejnél elfogadás vagy zsírból fogyás, más ugye nem játszik.

2017. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!