Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segitsen elgem van...

Valaki segitsen elgem van mar. Valaki estlekEg?

Figyelt kérdés

Miota tudom az eszem mindig hig a szekletem nagyon ritka mikor 1-2napig "normalis" nem kemeny nem is hig.

Mar olyan elegem van hogy mikor mennem kell a wc-re futnom kell mert ram jon a f*sas. Persze mikor kemeny a szekletem akkor azt tudtom tartogatni. Nagyon kellemetlen nekem meg nagyon gazos a belem hangosan pukizok mindig a wcn. :( mikor kemenyebb akkor persze nem :(( de barhol vagyok ram jon. Naponta akar 3x is. Ezert nem merek mar elmenni itthonrol. Mert ha ram jon akkor muszaly mennem egybol wcre. Volt olyan hogy probaltam vissza tartani de majdnem be ka***tam. :( van olyan gyogyszer ami erre van? Hogy kemenyitse a szekletet de nem hasfogo?? Vagy akarmi :(((

20|L


2017. júl. 16. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyel több rostot és kevesebb cukrot/zsírt
2017. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Carbo activatus (szén tabletta)
2017. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azon nem gondolkoztál, hogy el kellene menned orvoshoz, mert lehet, hogy ételintoleranciád van? ez nagyon nem egészséges
2017. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tejterméket és lisztes ételeket eszel?
2017. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam meg hisz ugy mondd ez nem hasmenes mert nem folyton a wcn vagyok. Lehet gyors az anyagcserem vagy nem tudom. Ha egy nap csak egyszer eszek ugyanugy 2x 3x is vagyok wcn. Ja es a szentablettat probaltam de egyaltalan nem fogja meg a hasam. Sot .. Sok hasfogot probaltam mar de ha hiszitek ha nem 1x volt olyan hogy 1-2napig nem mentem wcre tole. Mas azt hinne hogy kemeny lesz a szeklete mert mar 2napig nem volt wcn kozbe meg ugyan ugy hig :( eskuszom probaltam mar a normaflort az immuniumot a szentabit is a smettat is de semmi nem kemenyiti meg a szekletem. Bocsanat hogy ilyet irok de altalaban ilyen mustar szinu a szekletem. Nem is szoktam mondjuk ilyen hasfogokat bevenni. Neha kiprobalom felevente kb. Ja es igen eszek lisztes dolgokat es tej termeket is
2017. júl. 16. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, akkor mindenképp menj el szerintem...
2017. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Puffadásod vagy gyomorégésed nincsen?
2017. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincsen. Az utobbi 1 evben 10kilot hiztam. Ha ez szamit vmit :(
2017. júl. 16. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha világos a széklet, akkor irány a doki, az valami epe/máj gond. Ha nem fogyasztasz tejterméket akkor is ez van? A laktóz fosatja azokat, akik nem tudják emészteni. Lisztérzékenység vizsgálatot szintén csináltatnék, 4-5000 Ft magán úton, de ha elmész dokihoz, akkor lehet, hogy ő is megcsináltatja. Nem gyógyszer kell neked, hanem egy jó doki.
2017. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!