Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Görögdinnyéből lehet "túl...

Görögdinnyéből lehet "túl sokat" enni?

Figyelt kérdés
Tegnap megettem egy 16 kg-os dinnye negyedét, és utána kb. 10 perccel elkezdett fájni a hasam. Lefeküdtem, és a fájdalom reggelre elmúlt. A dinnye volt túl sok, vagy valami más állat a háttérben?

2017. júl. 18. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak telezabáltad magad, idő kell azt is feldolgozni
2017. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 vantel ***** válasza:
22%

Igen,lehet sokat enni!

Káros.

2017. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
főleg úgy lehet ilyen, ha nem éhgyomorra eszed (ettél előtte?) egyébként meg nagyon sok, és a túlzás az mindig káros
2017. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#3 Nem, nem ettem előtte, vacsora gyanánt ettem.

2017. júl. 18. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
4kg kaja bármiből sok.
2017. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

30 évvel ezelőtt meg szoktam enni 8-10 kilós dinnyét egy ültő helyemben, semmi bajom nem volt tőle. A mai dinnyékből még 15 deka is komoly görcsöket okoz.

Ezért az útjainkon koptatott gumipor a felelős! A dinnyeföldek mind forgalmas főútvonalak mentén fekszenek.

Ez a helyzet az eperrel, az almával is.

2017. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még véletlenül sem a korod meg az, hogy hasonló faxságokkal kicsináltad az emésztőrendszered... hanem a gumipor....

Csak tudod ebben az a furcsa, hogy másnak meg semmi baja tőle...

2017. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Vízből is lehet olyan sokat inni, hogy belehalsz... Egy nagy adag dinnyében pedig nagyon sok a cukor. Érzékeny ember jóval kevesebbtől is rosszul lehet.
2017. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
De igen is van baja tőle! Másnak is. Csak még nem jutott el a köztudatba amiről én beszélek. Sokan élnek bélgörcsökkel, és nem tudják, hogy mi okozza. persze amíg vannak notórius gumikoptatók addig ez tabu is marad, és a cukorra fogják minden problémájukat!
2017. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Senkit sem ismerek akinek alapban nincs semmilyen betegsége és baja lenne a dinnyétől...

Szarul étkezel, rossz a teljes életmódod, kialakult valószínűleg visszafordíthatatlan emésztési gondjaid vannak, de még mindig baromságokban hiszel... dehát mit várhatunk attól aki szerint normális dolog volt 30 éve 8-10kg-ot megenni...

2017. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!