Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 158 cm vagyok 57 kiló a...

Cicumaci kérdése:

158 cm vagyok 57 kiló a 22,83-as bmi jo? Fogyni szeretnék legalább 10 kilót

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tippelem, van rajtad mémi túlsúly, de kép nélkül nem lehet megmondani, mert az ideális testsúly nem csak a magasságtól függ. A BMI csak nagyon nagy vonalakban ad tájékoztatást, inkább az deríthető ki belőle, ha valaki alultáplált. A testzsírszázalékod többet mond.
2017. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Én pont ilyen magas vagyok, mint te. 47 kg-osan úgy néztem ki, mint egy csontkollekció. 57 kg-osan viszont nagyon jó alakom volt. Most 66 kg vagyok, de 57 kg a célom, éppen fogyásban vagyok ugyanis.

Neked teljesen jó alakod lehet. Illetve az sem mindegy, hogy hogyan oszlik el rajtad, mert nekem pl. eleve izmosabb a testfelépítésem, tehát a túlsúlyom nagyja része sem tömény zsír, hanem izmosabb vagyok. Tehát nekem 57 kg-osan nagyon jó alakom lenne. Ha jól akarnék kinézni, hogy abszolút ne legyen rajtam túlsúly, egy dkg sem és mégis nőies alakom legyen, akkor talán még 53-54 kg, ami jól állna, de az alatt csontkollekció és nulla nőies alkat.

2017. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni,és kész. Szerintem nincsen más teendod, max odafigyelni, hogy ne egyél sok értelmetlen dolgot. Nem vagy kövér, normális kategoria.
2017. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
F jó, N sok. Nőként 5 kilót kéne fogynod.
2017. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! En jelenleg 157 cm es 57 kilo vagyok, es soha nem ereztem magam jobban. (Persze vannak meg tovabbi alakformalasi terveim is.)


Voltam 44 kilo is ugyanezzel a magassaggal egy-ket evig, es borzaszto rosszul ereztem magam, semmi noies alakom nem volt. Ezt kovetoen pedig elhiztam (61 kg). :(


Negy honapja szinten 57 kilo voltam, borzasztoan neztem ki, es ugy is ereztem magam. Ekkor kezdtem el odafigyelni a kajalasra es elkezdtem sportolni, jelentos kaloriadeficiteket elerve naponta, ami alapjan elvileg fogynom kellett volna. Ennek ellenere a merleg meg sem mozdult, sot inkabb felfele tendal (neha eleri az 59 kilot is).


Mivel a 'fogyasom' viszont nagyon latvanyos volt, igy elkezdtem meroszalaggal merni az eredmenyeimet, es igy mar lathato az, amit a merleg sosem mutatott.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy 57 kiloval voltam dagi is, es jelenleg vekony is.

Az altalad mondott 10 kilo soknak hangzik, en elso korben max 5 kilot javasolnek, majd meglatod, hogy azzal hogy erezned magad, onnan meg donthetsz ugy, hogy szeretnel meg fogyni vagy akar izmosodni :)


Sok sikert es kitartast kivanok hozza!

2017. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És hány kcalt egyek egy nap? És miket?

Egyébként én is voltam már 50 kiló ésúgy tetsuettem magamnak sőt még fogyni akartam volna csak aztán elszaladt a ló velem....

2017. júl. 20. 14:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és amikor 50 kilós voltam az előtt 64 ről fogytam le
2017. júl. 20. 14:59
 8/9 anonim válasza:
159 cm vagyok és 46kg, teljesen átlagos testalkattal (BMI 18.2)
2017. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat en olyan 1600 kcal eszem egy nap, es emelle futottam heti 4-5x, ill. most konnyu fizikai munkat vegzek.


Szenhidratokbol igyekeztem kiiktatni azokat, amik gyorsan megemeltek a vercukromat, igy mar csak teljes kiorlesu dolgokat eszem, azt is mertekkel, meg sok gyumolcs es zoldseg es sok viz.


Annyira nem drasztikus a dieta, hosszu tavon a vegtelensegig tarthato :)


Ha budapesti vagy szivesen elmegyek veled futni :)


Nagyon nagyon sok sikert es kitartast kivanok!

2017. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!