Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eszek ennyit?

Arimyevery kérdése:

Miért eszek ennyit?

Figyelt kérdés
Egész nap teljesen normálisan,és egészségesen ettem,de nálam valamiért az édes dolgok kiváltanak egy olyan érzést hogy még többet és többet eszek. Itt van rá a mai példa. Este megettem a vacsorámat,azután gondoltam eszek édességet,mert volt egy vegán mogyoróvajas süti otthon,ami nagyon tömén is ráadásul és majdnem megettem egy egész tepsivel,erre rá ettem még 3-4 kekszet és kesudiót. EZMI?! valaki tud rá magyarázatot? csak én vagyok ilyen?

2017. júl. 23. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
téged zavar? ha igen akkor nem para ;) ha igen akk önuralom kérdése.
2017. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Nemcsak te, én is ismerem ezt. Az édesség édességre vágyik, szoktam mondani. Plusz sokunknak külön desszertgyomra van, rendes étellel jóllakva is be tudunk pakolni még sok édességet, főleg, ha olyan fajták vagyunk, aki amúgyis kifejezetten sokat tud enni egyszerre. Mondjuk 2000 kcal zserbó, pedig igazán (de csak szolidan) jóllakottak voltunk előtte...
2017. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!