Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nincs étvágyam?

Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Már néhány hete "kínoz" ez a probléma. Alapból én egy nagyon jó étvágyú ember vagyok, szeretek enni. (Csak, hogy éreztessem a változást, általában egy 60 centis pizza, ha éhes vagyok, nem okoz különösebb kihívást, viszont most egy szelettel tele lennék.)


Alig eszek egész nap, 1 szelet kenyér után tele vagyok, és már a hányinger kerget. És ez csak néhány hete van így.


Nem is tartanám problémának igazából ezt a dolgot, hiszen az a problémám alapból, hogy sokat eszek, ezért vagyok 100 kg. Viszont 100 kg-os férfiként ez a mennyiség, amit mostanában meg tudok enni szerintem kevés. Egész nap rossz a közérzetem, folyton fáradt vagyok, de aludni nem tudok. Gondolom ezek között összefüggés lehet.


Mitől lehet ez?



2017. júl. 24. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
SZERINTEM azért mert meleg van! Akkor az ember kevesebb ételt fogyaszt, fáradtabb és az alvás is nagyobb gondot okoz! Mindenesetre szerintem azért látogass el háziorvoshoz!
2017. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki a gyomrod, nekem amikor előjött a refluxom, akkor nem tudtam szinte semmit enni és hányingerem volt.
2017. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!