Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz intolerancia? Felkaron...

Laktóz intolerancia? Felkaron kiütések?

Figyelt kérdés

Másnak is jelentkeztek a felkaron kiütések, pöttyök, amiket ki lehetne nyomni, mert sokszor fehér a közepük?? És az egész felkar területe mintha gyulladt lenne. A bőrgyógyászok nem tudtak rá mit mondani, csak hogy dörzsölgessem, de hat az mit sem ér.. Egy ismerősömtől hallottam, hogy neki L-I-át diagnosztizáltak, s neki is pont ilyen volt a karja.

Köszi előre is a válaszokat!


2010. máj. 22. 17:13
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a laktóz intolerancia jele általában a hasmenés, a tejfehérje érzékenység jár inkább kiütésekkel, de nem ilyen jellegűek.

Ha valamilyen ételallergiára gyanakszol, próbáld tesztelni magad. Igyál laktózmentes tejet, és ha akkor is megvan a tünet, akkor nem ez a gond. Előtte tarts 5-6 nap diétát tejtemékre.

2010. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van, nagyon zavaró. a bőrgyógyász nem mondott semmit amivel meg lehetne szüntetni, de az egyik ismerősöm ajánlotta a tibeti gombát, csak én nem bírtam használni addig amíg megszűnik, mert szerintem nagyon büdös. (anyukám szerint jó illata van, ízlés kérdése.) remélem tudtam segíteni.
2010. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ja, és itt van egy oldal a gombáról (előző voltam):


[link]

2010. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ja és azt megint kifelejtettem, hogy én nem megettem, hanem a tejjel a karomat kentem. csak hát nem sokáig bírtam :S

remélem, neked nagyobb szerencséd lesz. :D

2010. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én laktózérzékeny vagyok, de nekem nincsenek kiütések a karomon.
2010. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a laktózérzékenységről tudtam, hogy inkább hasmenést okozhat.. A felkarom pöttyös, de a bőrgyógyászok nem tudják mitől.. megnézem a gombát. :)
2010. máj. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!