Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A következő program betartásáv...

A következő program betartásával milyen eredményt érhetek el? Esetleg tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/L 170/70

Elkezdtem pár napja futni, és gondoltam oda kellene figyelni az étkezésemre is.

Egy átlagos napom úgy néz ki, hogy délben kelek általában, mivel éjszaka sokáig vagyok fent, és egyből ebédelek. Ilyenkor azt eszem, ami anya főz, rizs, krumpli, hús, levesek, tészták mikor mi jut eszébe. Ez így is lesz szeptemberig, akkor költözök ismét kollégiumba. Ezután a következő étkezés nagyjából 4-5 tájékán van, vacsora, általában tojás valamilyen formában elkészítve paradicsommal, mert imádom a paradicsomot.

6-7 óra felé elmegyek futni, egy applikációt használok, ami segít, hogy 4 hét alatt tudjak 20 percet futni egyhuzamban.Váltakozik a futás és a gyaloglás.(Most még 2 perc is nehezen megy, de tudom, hogy sikerül!) Illetve megiszok naponta 2-3 liter vizet.

Mikor hazaérkezek a 30 perces futásomból csak vizet iszok, ilyenkor már nem kívánok semmit enni.

Olyan éjfél körül szoktam lefeküdni.

Szerintetek ezzel milyen eredményt érhetek el?

(Lehet kevésnek tűnik a 2x étkezés, de nem kívánok többet,max, ha tényleg megéhezek bedobok egy paradicsomot, nem érzem magam kövérnek, de a 70 kilót jobb szeretném, ha izom alkotná, mert a hasam illetve a combjaim zsírosak)

Bármilyen tanács?



2017. aug. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Futás után minél hamarabb egyél valamit. Még ha keveset is, de valami gyorsan szivódó ételt (lehet paradicsom is :-)
2017. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszönöm, akkor mindenképp bedobok pár paradicsomot a mai futkározás után! :)
2017. aug. 10. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy anonímusz azt mondja gyk-n indoklás nélkül, hogy ugorj a kútba, akkpr beleugrasz?
2017. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobb, mintha csak kötözködnének :)
2017. aug. 10. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz az edzéssel?
2018. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fontos! Kényelmes kocogó tempóban fuss! Nem kell sprintelni, végkifulladásig futni! Csak kényelmesen! Levezetés: Minden edzés után sétálj kényelmes tempóban 5 percet. Tapasztalataim szerint, megfelelő cipőben, a lassú kocogás és gyaloglás kombinációja túlsúllyal is sérülésmentesen művelhető. Mindamellett látványosan tűnnek majd el a kilók ha az edzéseket megfelelő étkezésekkel párosítod. Használj pulzusmérőt, ha van rá lehetőséged! Ha van pulzusmérő órád, akkor a biztonságos edzés érdekében érdemes felcsatolnod. Amennyiben nincs ilyen órád, a legjobb teszt az, ha a futás-gyaloglás közben megpróbálsz beszélgetni. Amennyiben a csevegés könnyen megy, úgy nagyon valószínű, hogy biztonságos pulzustartományban dolgozol. Ütemezd be az edzéseket! Írd bele a naptáradba, hogy mikor mész futni, különben el fognak csúszni az edzéseid, és a végén feladod az egészet
2018. jan. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek, jól haladtam, egészen télig, amikor már nem jártam futni a hideg idő miatt és a betegségek miatt, csak itthon tornáztam, jelenleg is a 30 day fitness challenge-t csinálom, mindegyik testrészre és az egész testrészest is(ez azt jelenti, hogy napi kb 20 percet tornázok).

A jövő héten még ezeket a gyakorlatokat fogom végezni, majd aztán kezdem el megint a futást, valószínűleg előről.

Izgatottan várom az eredményét :)

Köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!