Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire van nagy étvágyam?...

Mennyire van nagy étvágyam? Ti mennyit esztek egy nap?

Figyelt kérdés

Reggeli: 100 g zabpehely 2 dl tej 1 evőkanál máz és 1 evőkanál fahéj

Tízórai: 1 szelet kalács, 1 teáskanál méz és egy kis margarin

Tízórai 2: 1 szelet tk kenyér margarinnal, uborkával

Ebéd: 1 tál borsófőzelék, 1 virsli, 1 tojás

Uzsi: 1 szelet oreo torta

Uzsi2: 1 szelet tk kenyér felvágottal, ubival



2017. aug. 21. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Vacsora lemaradt.
2017. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert az még nem volt. De néha nem is szoktam
2017. aug. 21. 14:34
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát én 3x ennyit eszek, és nem vagyok elhízva sem. Kb. ennyi kajától éhen halnék. Amúgy függ ez sok mindentől, nyilván egy férfi átlagba többet eszik. Meg persze nem egy 16 évest és 36 évest kell hasonlítani. 18f
2017. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én ennyitől elhíznék, mint a szar.
2017. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Reggeli: egy Brezel, vagy 2-3 szelet bundáskenyér

Tízórai: jegeskv, gyümölcsturmix, főtt kukorica, amihez épp kedvem van meg egy csoki

Ebéd: 98% főzelék feltéttel, utána eszpresszó

Uzsonna: saláta valamilyen öntettel, nyáron pár gombóc fagyi

Vacsora: vagy hideg gyümölcsleves tejszínhabbal, hozzáillő magokkal, vagy tojás sajttal, sült bacon, ebéd maradék

Aztán film közben még nasizok kesudiót, mogyit, vagy csak megeszek fél tábla csokit, ha olyanom van


28n

2017. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
94%

Inkább az a baj, hogy sok hulladékot eszel. Nekem sem a legtisztább a kajám, de ehhez képest csodálatos.


Én ilyen étrend mellett úgy néznék ki, mint egy telesz.art zokni. Nem híznék el, de a narancsbőr és a löttyedés garantált lenne.

2017. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán nagy étvégy. Semmi csülkös pacal krumplival :D


Én ma még csak egy 3 tojásos rántottát ettem reggelire (7óra körül) meg kétszer 3 dl teát főztem le napközben amit iszogatok így meló közben. Amikor hazaérek meg eszek valami szemetet (csipszet, süttit, kekszet) ami a kezembe akad.

2017. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves hatos! Hát szerencsére én nem néznék úgy ki, mint te, de ugyebár nem mindenkinek lehet ilyen genetikja, mint pl neked se. :P
2017. aug. 21. 15:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Ránézésre normál mennyiség, kalóriaértékkel többet érnék, én teljesen más ételeket eszem, más elosztásban. Ma kb. annyit vittem be, amennyit elhasználtam. 4,5 tojás (főve és sütve), másfél főtt tojásfehérje, gyümölcsök (főleg körte), körtepuding pici diós sütivel, kókusztejes-vajas kávé egy szép adag mákos sütivel (a sütikben mazsola), kevés földimogyoró, fél kiló tartalmasabb (borsós és tojásos) zöldségétel, 2 dkg szezámos ropogós, falat sajt... Minden makróm elég határozott értéket ért el, legalábbis az én világomban (a ch a legkevesebb, de az is 92 gramm, a kalória kicsit 2000 kcal fölötti, a fehérje kb. 100 gramm, a kelleténél még több is). De jó kis nap volt, alkalmilag nem gond az ilyen.

Persze vannak másféle napjaim, de a tipikus ilyesmi, csak nincs mindig édesség. Tojáshiányban változik inkább meg, akkor főleg növényeket eszem, de olyanokat, mint ma, csak többet.


De nem vagyok benne biztos, hogy ez neked segít, neked a saját szükségleteidet kell teljesítened a saját diétádonbelül, az én étkezésem pedig nem is szokványos, nehéz összemérni másokéval. Szénhidrátdúsan sokkal többet ennék és annyit nem használok el.

2017. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég sok és nagyon szar minőségű is!
2017. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!