Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek akkor, ha a meleg...

Mit tegyek akkor, ha a meleg miatt nincs étvágyam és fogyok?

Figyelt kérdés
A testsúlyom általában olyan 48, 49 kg körül van és most 44 kg lettem. Mostanában nem nagyon van étvágyam, ha van is akkor a meleg miatt hányingerem van és nem is bírok sokat enni.
2017. aug. 6. 16:21
 1/5 anonim válasza:
Már nem tart sokáig a meleg,majd télen visszahízod.
2017. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn már ehetsz, mint a vett malac.:D
2017. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igaz majd h visszahízom, csak olyan sokat szenvedtem míg végre elértem azt a súlyt, amit szerettem volna es olyan hirtelen eltűnt.
2017. aug. 6. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy a kaja, akkor lehet inni is, például a tejben elég sok tápanyag van, és hidegen ilyenkor is jól tud esni. Csinálhatsz kakaót is, ha az jobban ízlik. Csinálhatsz jó kis gyümölcsturmixokat is.
2017. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző által írtak nekem szimpatikusak, node én sose leszek 44 kiló...

Sokunknak van olyan tápláléka, amit akkor is meg tud enni, ha normál étel nem megy be. Édesség, gyümölcs, kalóriadúsabb ital, valami sós nasi... Enni kell, akkor is, ha nem kívánod. Ha sok kis adagban megy be valami, akkor úgy. Egy rövidebb böjtösebb időszak még rendben lehet, de akinek nehéz híznia, az jobb, ha vigyáz magára s eleve nem fogy le nagyon.

2017. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!