Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Titeket is meghajt a kávé? Az...

Titeket is meghajt a kávé? Az energiaital ilyen szempontból jobb?

Figyelt kérdés

Muszàj valamit innom, de ez kész. Megiszom a kávét, minden kijön belőlem félóra múlva. Eszek előtte, iszok rá vizet, hiába.

Az energiaitaltól nem vagyok rosszul, de az meg egészségtelenebb. Bár ettől is szokott morogni a gyomrom, de nem hajt meg.

Létezik, hogy nem bírja a gyomrom? Rendes főzött kávé.


2017. szept. 5. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Zöld teát már próbáltad?

Én azt használom 'energia italnak', mert a rendeset és a kávét ne szeretem. Mondjuk ettöl meg pisilni szaladgálok állandóan.

2017. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az energiaital egy cukros lötty, ilyen szempontból nem jobb a kávénál. Nem tudom, mi okozhatja, ha valaki nem bírja a kávét. Azt tudom, hogy létezik kávé allergia, de ha tejjel iszod, az is lehet ludas.

Én is a zöld teát tudom ajánlani, sokkal magasabb az antioxidiáns tartalma, mint a kávénak. Vagy ébren tartáshoz jó még a mate tea.

2017. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó a zöld tea, de szerintem ez a bolti ízesített nem sokat ér.

Szerintem is érzékeny lehetek rá. Suliban is mindig attól féltem nehogy morogni kezdjen a hasam a kávétól. Meg is hajt egyből...

A csokitól is néha, kólától, de nem mindig.

2017. szept. 5. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem soha.
2017. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éhgyomorra a koffein azonnal elkezdi izgatni a gyomor kijáratát, az megnyílik, a gyomor folyadéktartalma ürül, és ha egészséges a bélrendszered, addig ennek bizony szarás a vége...

Am addig örülj amíg így van... ha majd ez megszűnik kezdődnek a valódi bélbajok...

2017. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is zúgok meg rotyogok a kávétól néha. Pl. tegnap is fingtam rendesen tőle. De lehet hogy a chilis bab is betesz a dolgoknak.
2017. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van pár olyan energiaital, amitől lehet nagy fingásokat produkálni. Többnyire az ilyen olcsó sajátmárkás löttyök teszik.
2018. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!