Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kialakulhat e 19 éves korban...

Kialakulhat e 19 éves korban a laktózérzékenység, ha eddig nem voltam az?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy bármely korban kialakulhat. De nem akarok hülyeséget mondani...
2017. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy az laktózérzékeny,akinke a szervezeti nem termeli a laktáz enzimet.De van ilyen,hohy a szervezet egyszer csak gondol egyet és leáll ennek a termelésével?
2017. szept. 10. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan igy van.. Én 30 évet tudok.. De ez változó kinek meddig birja lebontani.
2017. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy barátomnál 30 fölött derült ki. Nem tudom, hogy addig is az volt-e, csak nem tudta, vagy akkor lett az.
2017. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nekem 7 hónapja vannak tüneteim.

Mióta elhagytam a tejtermékeket azóta mérséklődött a problémám, bár én candidás is vagyok lehet annak a következménye.

28\N

2017. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, pont van egy ismerősöm aki 19 éves és most derült ki hogy laktózérzékeny,Szval bármely életkorban kialakulhat.
2017. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 22 éves koromban alakult ki.
2017. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem kb. 18 éves koromban alakult ki, de csak most, 24 éves koromban kezdték el kezelni.
2017. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, kialakulhat, hogy a termelés leáll, vagy csökken. Ha nem áll le teljesen, csak kevés laktáz-enzimet termel a szervezet akkor is produkálhatsz tüneteket.
2021. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!