Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vizsgálatra fog elkülde...

Milyen vizsgálatra fog elküldeni az orvos?

Figyelt kérdés
Két hete voltam orvosnál azzal,hogy napi több alkalommal székelek és állandóan puffadok.Két hétre eltiltott a tejtermékektől és felírt 2 gyógyszert.De nem múlott el.Valamit javult,gondolom a gyógyszer miatt,de nem szűnt meg.Holnap megyek vissza.Azt mondta,ha nem javul,elküld kivizsgálásra.De milyen kivizsgálás kesz ez?Mit fognak ott velem csinálni?Eléggé izgulok

2017. szept. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ételallergia vizsgálat (+vérvétel, ilyesmik) vagy gyomor/béltükrözés
2017. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom gasztroenterológiai vizsgálat. Ilyen -olyan tükrözés , ultrahang esetleg . De azonnal nem lesz ,először ő is inkább kérdez,mármint a gasztro-doki.
2017. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 18 éves koromban volt gyomortükrözésem.. tényleg egy élmény volt :D Másodjára sikerült nyelnem úgy, hogy letudja tolni a "csövet" a doktornő, tehát az első után már mindegy volt, azt hittem ott maradok. (ő ugye tolta le, csak nem nyeltem, így neki ütközött a.. garat??nak.) Aztán ment le,úgy éreztem sosem lesz vége, jöttek a büfik, de ugye nem hánytam, mert előtte nem lehet enni, inni, ilyesmi. Aztán amikor megállt, nézelődött az nem volt rossz, nem fájt. Aztán amikor húzta fel.. na hagyjuk is. öklendeztem folyamatosan, és alig vártam, hogy vége legyen.
2017. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked mi volt a bajod,hogy gyomortükrözésre küldtek?Szerintem nem valószínű,hogy a túl sok széklettel oda küldenek.Legalábbis remélem nem
2017. szept. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!