Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az mitől van hogy ha zsíros,...

Az mitől van hogy ha zsíros, olajos dolgot eszek akkor megfájdul erősen a fejem és szédülök is? 24/L

Figyelt kérdés

Olyankor egész nap fáj és a szemeim is furák, mintha homályosan látnék. Amúgy az egész homlokom és halántékom fáj, néhol erősen belehasít, néha tompán.

De amúgy ez előfordul nagyon cukros, nagyon sós ételeknél is.



2017. okt. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, csak egy érdeklődő kérdés, nem a problémádat szertném lebecsülni: iszol megfelelő mennyiségű vizet ilyenkor? A folyadékhiány simán produkálhat ilyen tüneteket, és ezek az ételek nekem mindig plusz folyadékot igényelnek. Esetleg folyadékhiány + alacsony vérnyomás is lehet
2017. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem sokat szoktam inni, max 1 litert, bár olvastam, hogy aki 40 kiló annak elég kb 1,3L víz.
2017. okt. 5. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsíros vagy olajos? Nem mindegy. Konkrétan milyen étel? A többi összetevő is lehet problémás.

Ritkán eszel zsíros v. olajos ételeket? Lehet, hogy ez a baj, pl. nem termelődik elég epéd emiatt.

2017. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Zsír olaj gátolja a víz felszívódását de a cukor ,szénsav alkohol és a só meg a finom liszt is . Több tiszta vizet nyers lédús gyümölcsöket fogyassz .
2017. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát elég keveset eszek, mivel nem élünk olyan hű de jól, és amit találni szoktam azt csipegetem, pl most csináltam sült szalonnát és rá raktam a spagettire, rögtön utána úgy megfájdult a fejem és szédültem.

reggel meg bundás kenyeret ettem ami elég zsíros volt, azután is rögtön szarul lettem.

de amúgy a cukros italoktól is ez van, főleg a szörpöktől, emiatt már nem is iszok ilyeneket :(

2017. okt. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!