Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék legalább 15...

Fogyni szeretnék legalább 15 kilót 18/f 184cm utorsó mért adat 100kiló?

Figyelt kérdés
Mi a legalkalmasabb módszer erre mert van aki marhaságnak tartja a tornát és csak az étkezésre megy és van aki fordítva :/ ja és kb mennyi kilónak kellene lennem az adataimhoz képest ??
2011. aug. 30. 17:57
1 2
 1/18 eric_one ***** válasza:

Az étkezés 60-70%-ban, a mozgás 30-40%-ban játszik döntő szerepet a fogyásban. Tehát mindkét területen érdemes tenni érte hogy minél hatékonyabb legyen.


A csontozatodtól vastagságától is függ hogy mi lenne az ideális, ezért erre pontosan nem adható válasz de a 15 kg kb. reális lenne...

2011. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is 184 cm vagyok, és 18/F.

Néhány hete még 92-93 kg voltam, viszont jött egy időszak, amikor valahogy alig ettem, így most csak 85-86 kg vagyok. Viszont szerintem a súlyzózás, felülésezés biztos hatásos.

2011. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jolvan szoval kevesebbet eszek és mozogjak aktívan ez a lényeg ?! Sulyzó van felüléshez nemkell cucc :D Szerintetek ennyi idő alatt mennyit lehet fogyni ? 1 hónapba mennyit lehe ? és mennyit érdemes ?
2011. aug. 30. 18:32
 4/18 anonim ***** válasza:

6 kilót kb


de csinálj más mozgást is biciklizz vagy gyors séta

én a nagy hasam miatt nem is tudtam volna régen felüléseket csinálni

2011. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 eric_one ***** válasza:
100%
Havi 3-4 kiló fogyás egészséges, ha gyorsan adod le akkor jön a jo-jo effektus vagyis utána nagy az esélye hogy a szervezeted vissza akarja állítani a megszokott testsúlyodat. A felüléseknél tedd a tarkódra mindkét kezed, húzd fel mindkét térdedet, és csak kb. 40cm emelkedjen el a fejed a földtől. Ha emelkedés közben elnézel oldalra akkor még több has és rekesz izmot használsz, érezni fogod. Ezt a hasprést azért ajánlom mert a teljes felülés feleslegesen terheli meg a gerincet, és az idő alatt is a hasizmokat tudod edzeni. A súlyzós edzés előtt legalább 1 hónapos előedzést végezzél. A saját testsúlyoddal dolgoztasd meg izmaidat, és majd csak ezután kezdj súlyokat emelgetni. Ezzel elkerülhetsz hatalmas izomlázat, vagy izomsérüléseket, húzódásokat, szakadásokat. Az edzés előtt végezz dinamikus nyújtásokat (lassú, kontrollált láb, kar lendítések, vagy felsőtest csavarások.), az edzés után pedig statikus nyújtó gyakorlatokat (A statikus nyújtás egy megtartott pozíció. Ez az amikor a végsőkig nyújtasz és megtartod) . A vacsorád legyen fehérjében gazdag, mivel az izomnövekedése éjjel zajlik. Találj egy edzőtársat, hogy átsegítsétek egymást azon a napokon amikor csökken az edzésre az elszántságod. A tested terhelésével kapcsolatban pedig tartsd be a fokozatosság elvét, akkor élvezni fogod a mozgás örömét! Sok sikert!
2011. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Vá kösz szépen o.O hát énmost a vacsit úgy oldom meg 7 után nem eszek mert tudom hogy az esti kaja marad ott legjobban :/ a többit nem tisztán értem de elolvasom párszor és meglesz :D ezt a saját testemel való 1 hónapos dolgot vegyem annak hogy ne sulyzózással kezdjem hanem a tornás részekkel ? ja és ha torna akkor norbinak szereztem egy iylen kardi edzés nevezetű lemezét ezt jónak látod ?
2011. aug. 31. 19:32
 7/18 eric_one ***** válasza:
Norbi lemeze nagyon jó lesz, hiszen az egy átgondolt, jól megszerkesztett gyakorlat sorozat. Jobban is fogsz fogyni tőle, mert sokkal dinamikusabb mozgással és magasabb pulzussal több kalóriát égetsz el, mint ha súlyokat emelgetnél. Norbi szövege, buzdítása, pedig majdnem helyettesíti az edzőtársat. Ahogy fentebb is írták, többféle mozgást is végezhetsz pl. úszás, kocogás, kerékpár stb. Elméletben már profi vagy, most már csak neki kell kezdeni. :-D
2011. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát eddig csak Norbira owerkodtam o.O de nemtudom most behaárolni ezt a sok információt na mind 1 közs mindent
2011. aug. 31. 22:14
 9/18 eric_one ***** válasza:

:-D


Vicces vagy nagyon! Milyen sok infót nem tudsz behatárolni? Egyél mértékletesen, mozogj, eddzél... Norbi is jó, meg bármi más futás,úszás, bringa, foci stb. Légy laza! Légy szabad! Légy vidám! :-D

Ha van még kérdésed, írd meg bátran!

2011. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Étkezéssel kellenének még tippet mikor mennyit mit Meg összeségbe hogy mit szabadna :/ és mi az amit minimálisra vagy zéróra csökkensek :'( Havi 1x a gofryt azért nem mondom le :D
2011. szept. 1. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!