Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy ilyen keveset...

Normális, hogy ilyen keveset eszem?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok albérletben, és sokszor csak itthon vagyok, és tanulok, föleg, ha rossz az idö. Ilyenkor nagyon keveset eszem, pl két joghurtot és három zsömlét. Ez normális?
2017. okt. 22. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csodálom,hogy nem ájulsz el.Ez nagyon kevés kalória.
2017. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig van így, csak ha nem mozgok (ami már regóta egy állapot). De úgy általában napi kétszer eszem csak sokszor.
2017. okt. 22. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, alig viszel be tápanyagot a fentiből, ebből nagy bajok lesznek egy idő után. Pl. lebomlanak az izmaid, ez elkerülhetetlen, ha egyszer szinte semmi fehérjebeviteled nincs... De persze kismillió más tápanyaghiányod is lesz, a magnéziumhiánytól begörcsölsz, majd az idegeidnek is baja lesz, ésatöbbi. Amíg nem eszel rendesen, legalább szedj kiegészítőket, ha eddig nem tetted.


Jó, nyilván nem mindennap eszel így, de azért ilyen napokat elég nehéz ellensúlyozni.

2017. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha. Akkor valszeg ezért érzek most rohadt erös görcsöt a nyakamban, meg ezért olyan gyengék az izmaim. Nem tudom, valahogy nem vagyok annyira éhes, meg soha nem ettem sokat. Mindig nagyon válogatós voltam. Most 67 kg körül vagyok, de pl 10 évesen meg 20 kg se voltam állítólag.
2017. okt. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!