Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Le tudok úgy fogyni pár...

Le tudok úgy fogyni pár kilót, ha nem edzem, viszont keveset eszem? (153cm 46kg és inkább zsír, mint izom) (13/L)

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2017. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, a kalóriadeficit már csak ilyen. Én is úgy fogytam sokat. Mondjuk a te számaiddal már nehezebb ez, nem extrém lassú fogyáshoz bizonyára koplalnod kéne, amit senki értelmes ember nem ajánl senkinek, nemhogy egy gyereklánynak.

Mozogni pedig kell, az egészséges élet része, a fogyásom zömét kivéve én is egész életemben minimum túráztam. Mondjuk ha gyalogolsz, biciklizel, az is jó, nem kell konkrétan edzeni.

2017. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te jó isten, 46 kilóról mi az istennek akarsz lefogyni??? Nagyon gyorsan keress fel egy pszichológust, mert ez testképzavar. Még most állítsd le a folyamatot mielőtt anorexia vagy bulímia lesz belőle.
2017. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen én is így fogytam.
2017. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül testképzavar, alacsony és kislány, nyilván nem is izmos, a 13 éves lánykák ritkán azok... Lehet rajta egy kis fölösleg, ő maga is csak pár kilóról írt.

Én mondjuk max. életmódot váltanék és többet mozognék, s majd lesz valahogy, semmi komoly rápörgés. De pici plusz háj igenis elfér valakin ilyen számokkal.

2017. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!