Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha diétázom, de nem tornázom...

Ha diétázom, de nem tornázom hozzá fogyhatok?

Figyelt kérdés
Kifejtem bővebben. 22 éves nő vagyok! IR-rel a mögöttem. Napi kalória szükségletem endokim 2495 kcal, ugyanis 172 cm és 90 kiló vagyok. Ebből én napi kb. 1200-1300at eszem ami napi6 étkezésre osztottam fel 160 g CH-val. Amit szépen tartok is már 7 kiló le is ment, de gpndolom ez még a viz. Eddig tornáztam is napi 30-40percet ebből 5-10 perc futás 20-30perc intenziv aerobick. Heti 4x-5x. A kérdésem tehát, ha nem edzenék csak tartanám igy a diétát és szedném gyogyszereket fogynék?

2017. okt. 27. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel heti 1 kiló fölött kell fogynod. Szinte soha senki nem fogy vízből 7 kilót, pedig én már láttam érdekes dolgokat, izmos nagydarab fickók ketogén diéta elején eléggé tudnak vízből fogyni. Normál emberi halandóknak inkább 2 kiló megy le, ha nagyon leejtik a szénhidrátot.


Természetesen fogysz mozgás nélkülis, ha deficitben vagy. A testednek muszáj bontania magát energiahiányban, fényből nem tud élni még ilyenkor sem.

Én magam is minimális mozgással fogytam tizensok kilót, bár ez természetesen rossz módszer, ha elégedett voltam is az eredménnyel. Az egészséges életmód része a mozgás, nekem a kedvemhez, energiaszintemhez is alaposan szükséges... Én sokkal többet ettem és kisebb voltam nálad. De deficit az volt, ami a lassú fogyáshoz megtette. Ez így működik.


Mozgás mellett többet kéne enned, igazából anélkül is kevésnek tűnik ez a mennyiség.

2017. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszod! Edzettem ma is, én is keveseltem ezt a kalória mennyiséget, de teljesen jól vagyok tőle. IR tünetek vissza szorultak nem vagyok rosszul sőt nem is vagyok éhes. Gondolom akkor jó úton haladok. Vagy még sem? Kíváncsi vagyok mindenki véleményére! Te mennyi ch-t és mennyi kcal ettél egy nap?
2017. okt. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!