Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom és Schobert Norbizok...

Diétázom és Schobert Norbizok mindennap. Hány kg-ot fogyhatok 1hónap alatt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:42
 1/4 anonim válasza:
Hármat.
2012. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
:) háát ez nem olyan egyszerű kérdés. 1: nem tudjuk mennyi a kezdő súlyod mert mondjuk 80 kilóból többet tudsz fogyni, mint 60-ból és 2: mindenkinek más a zsírbontó képessége és az anyagcseréje így szinte biztosra nem lehet tudni megmondani. Próbáld ki és majd meglátjuk:). De jónak hangzik így szerintem 5-6ot minimum le tudnál dobni, csak válogasd meg a diétát, ne legyen extrém mert azt ugyse fogod tudni megcsinálni, inkább egyél többet és egészségeset.
2012. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Min. 30-at.
2012. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én tudod mit ajánlok?

Voltam egy anyagcseretípus mérésen Szegeden még augusztusban.Azt eszem a mit írnak és az a legcsodásabb az egészben hogy ugyanazt eszed amit szeretsz csak a te típusodnak megfelelő mértékben...én eddig 8-9 kg-ot fogytam.

Ez ugye attól is függ hogy mennyire vagy alakosabb.

Remélem segítettem.Én ezt ajánlom.

Sok sikert,de kérdezz erről a programról bátran

2012. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!