Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, hogy napi 1000kca...

Az normális, hogy napi 1000kcal alatt tökeletesen elvagyok? 14/l

Figyelt kérdés

Röviden vázolom a helyzetet:

Reggel elindulom itthon nem eszek mert 6:30-7:00 között indulok és akkor nem tudok enni. Iskolába viszek magammal egy szenyót meg egy müzli szeletet vagy gyümölcsöt. Suliban nem szoktam ebédelni mert nem vagyok éhes és nem túl jó a koszt se. Suli után újra itthon vagyok valamicskét eszek és vacsora. Ez ilyen napi max 1300kcal. Ma csak 670nél járok de nem is vagyok éhes



2017. nov. 6. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ált. nem normális, egy felnőtt nőnek 2000 az ajánlott. Oké, te nem vagy még felnőtt nő, lehet, elég a kevesebb.

Az mindenesetre elgondolkoztató, hogy számolod a kalóriákat és ebben a pár sorban kétszer is leírtad, hogy nem vagy éhes.

Rendben vagy?

2017. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a testalkatod? Súlyod? Magasságod?
2017. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok valami vékony. Nem vagyok kövér csak lehetnek vékonyabb. 166-8cm vagyok 46,8-47,2kg
2017. nov. 6. 18:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, így számok alapján, de sztem ez vékonynak hangzik. Nyilván fotó lenne a perdöntő.

Kevés a bevitt kalória sztem. Sportolni szoktál? Azért számolod a bevitt kalóriát, mert fogyni szeretnél?

2017. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden napos testnevelés óra és heti egy tenisz. Hmm, hogy szeretnék-e fogyni? Hízni semmiképp sem és talán egy 43-45kg-ban megállapodnék. Eléggé figyelem a kcal-kat. Rosszul lennék ha híznék, próbálom is kerülni
2017. nov. 6. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Így a testneveléssel, meg a tenisszel sztem kevés. Sztem lehet valamelyest egy kis testképzavarod. Persze mint említettem, csak elképzelésem van, h az általad megadott magasság/ súly hogy nézhet ki élőben.
2017. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most mértem magam (mint minden nap) és a napi aktuális testsúlyom 46,7kg
2017. nov. 6. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 43 kiló azért már beteges lenne, meg az is az, hogy dekára pontosan méricskéled magad minden nap és ennyire számolgatod a kalóriákat. Ha tényleg nem lenne szükséged 1000 kalóriánál többre, akkor úgyse lennél éhes 1000 után, tehát nem kéne számolgatnod. Erre hosszútávon rá fog menni az egészséged, ki fog szépen hullani a hajad meg elrohadnak a fogaid, csúnya, beesett lesz a bőröd.
2017. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a barátnőm 166 cm, és 48 kiló...tökéletes!
2017. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia☺ szerintem egy 14 eves lanynak minimum 1500-1600 kcal-t kellene naponta enni, ha nem szeretnel megbetegedni. Neked 168 cm-vel kb 50 kg felett lenne normalis a testsulyod☺ ha nem szeretned hogy korhazba kerulj, akkor semmikeppen se akarj 45 kg-ra lefogyni, ugyanis ha korhazba kerulsz, nem 48 kg-ra fognak "visszahizlalni" hanem a nirmalis ertekre, kb 55 kg-ra.☺ szerintem ha jot akarsz magadnak, probald meg elerni az 50 kg-t (ugyanis az, hogy ilyen vekonyan felsz a hizastol, az az anorexia kezdetere utal) es semmikepp ne akarj fogyozni☺ 45 kg-san,sot szerintem most sincs szep alakod, inkabb ugy nezhetsz ki mint egy fogpiszkalo. Nem leszel noies, ahogy elottem is irtak, hullani fog a hajad, folyamatosan rosszulleszel. Szep lassan probald meg a kcalbeviteled 1500 kcal fele emelni. oszinten remelem sikerul jobb belatasra birnalak☺
2017. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!