Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a mai étrendemről?

Mit gondoltok a mai étrendemről?

Figyelt kérdés

Reggeli:teljes kiörlésű rúd, rá vékonyan egy kis margarin, 2db pulykamellsonka,paradicsom, kígyóubi, meg rá egy kis light majonéz (csak pár kis csepp)+1 bögre tejeskávé cukor nélkül

Tízórai:1 db zabkeksz+1db vitajó magvas cipó legvége

Ebéd:rántotta 3 tojásból bele 1 szelet pulykamellsonkaa meg egy fél hagyma ( de az még nem biztos)

Délután megyek egy tanulmányi versenyre szóval uzsi nincs, de előtte szerintem bekapok egy müzliszeletet, hogy azért fogjon az agyam😂😂

Vacsi: gyümölcssaláta, bele 1 olyan khaki (tudom furán hangzik, de tudjátok az narancssárga😂) 1 banán, 1 alma, 1-2 mandarin

Sport: még nem tudom, de szerintem valami kis 30 perces kis eddzés lesz😄amúgy 12/l előre is köszi a válaszokat


2017. nov. 10. 09:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem hogy este 1 bögre saga birsalma-eper gyümölcstea meg tizorainal 1 kenyévég helyett 2 plusz 1 kv. kanál mogyivaj
2017. nov. 10. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper! Azt nem írtad hány éves és hány kiló vagy és hogy mi a célod, de egészséges amit leírtál.

Reggel vigyázni kell a szénhidrátokal, elég egy rúd,és tejből is keveset

2017. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen rendben van. Csak furcsának találom, hogy 12 évesen már ilyenekkel foglalkoztatod magad.
2017. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én uzsonnára enném a gyümölcs salátát és este valami könnyű vacsora.
2017. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!