Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok az elmúlt két...

Mit gondoltok az elmúlt két napi étrendemről? (lent)

Figyelt kérdés

1.

Reggli: 40 g teljeskiőrlésű kenyér

70g marhasonka

Tizórai: egy pohár Danone könnyű&finom erdei gyümölcsös joghurt=125 g

Ebéd: 100g fött barnarizs 200 g csirkemell

Uzsonna egy alma

Vacsora: 200 g csirkemell 140g salátával


2.

Reggeli: 40g teljeskiorlésű kenyér

1 főttt tojás 20 g sonka

Tízórai: 250g félzsíros túró 2ésfél teáskanál őrölt fahéjjal

Ebéd: 320g olajos tonhalkonzerv (de az olaj nagY részét leöntöttem róla) 200g vegyes párolt zöldség

Uzsonna: egy alma

Vacsora: 140g saláta 4 evökanal natur joghurttal.


173 cm vagyok 63 kg és 3-4 kiló leadása a cél meg izmosodni is szeretnék. 1 órát aerobikoztam meg felülést, fekvőtámaszt és lábemelést is csináltam meg mindennap van tesim de ott a fél órát végigüljük. Az étrend jó? Elég a fehérje és nem tul sok a szénhidrát? Ja és 14/l


2016. febr. 23. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A fehérje OKnak tűnik, olyan pedig igazából nincs, hogy túl sok szénhidrát, már önmagában, mert ha sok energiát használsz s nem akarsz sok zsírt enni, akkor muszáj a sok szénhidrát.


Nem rossz étrend, én egészen máshogy csinálnám, de az az én személyes világom, általánosan nehéz megmondani, mi egészséges, ez emberfüggő is, más szempontok is vannak...


Ránézésre nem tudom a kalóriatartalmat, de mivel a kalóriaigényedet sem, ez mindegy is. Nagyon vészes nem lehet, de hogy fogysz vagy izmosodsz, zsírosodsz vagy több ezek közül, azt nem tudhatom így ismeretlenül.

2016. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szabi.L ***** válasza:
Az alma és a danone helyett inkább mehetne egy fehérje turmix vagy rendes étkezés, ha szilárd kaját már nem bírod. Egyébként teljesen jó, esetleg picit több zöldség mehetne.
2016. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!